خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  اجرای حکم شلاق دو سارق در طبس در ملاء عام

اجرای حکم شلاق دو سارق در طبس در ملاء عام

خبرگزاری هرانا – حکم شلاق دو نفر سارق، در ملاء عام و در محل میدان مرکزی شهر طبس اجرا شد.

به گزارش فارس، حکم شلاق دو نفر متهم به سرقت، که پس از بررسی و رسیدگی در شعبه ۱۰۱ دادگاه عمومی جزائی طبس در ملاء عام و در محل میدان امام خمینی طبس اجرا شد.

براساس رای دادگاه، این شخص که دارای بیش از ۸ فقره سابقه محکومیت کیفری است به تحمل سه سال حبس، ۷۴ ضربه شلاق تعزیری در ملاء عام و در محل میدان اصلی شهر، رد اموال مسروقه به مال‌باختگان و سه سال اقامت اجباری در شهرستان بردسکن محکوم شد.

البته این این شخص به دادنامه صادره به‌وسیله شعبه ۱۰۱ دادگاه عمومی جزائی طبس اعتراض کرد که موضوع در شعبه ششم دادگاه تجدیدنظر استان یزد مورد رسیدگی قرار گرفت، اما این دادگاه ضمن رد تجدیدنظرخواهی، دادنامه شعبه ۱۰۱ دادگاه عمومی جزائی طبس را عینا تایید کرد.

علاوه بر این درباره اتهام سرقت «شهرام ب» فرزند «ماندنی» اهل یاسوج، متولد ۱۳۵۶ که متاهل و فاقد سابقه محکومیت کیفری است، حکم مزبور در مورد وی نیز اجرا شد.

براساس رای دادگاه این شخص به تحمل دو سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق تعزیری در ملاء عام و در محل میدان اصلی شهر، و برای اتهام رانندگی بدون پروانه به پرداخت ۵ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.

این شخص به دادنامه صادره به‌وسیله شعبه ۱۰۱ دادگاه عمومی جزائی طبس اعتراض کرد که موضوع در شعبه اول دادگاه تجدیدنظر استان یزد مورد رسیدگی قرار گرفت اما این دادگاه ضمن رد تجدیدنظرخواهی، دادنامه شعبه ۱۰۱ دادگاه عمومی جزائی طبس را عینا تایید کرد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید