خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۹۰, 22nd of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۶/۲۵ ساعت ۲:۱۱:۰۳

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  دانشگاه ورامین هم تفکیک جنسیتی شد

دانشگاه ورامین هم تفکیک جنسیتی شد

خبرگزاری هرانا – رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین- پیشوا از اجرای طرح تفکیک جنسیتی در ۶۴۷ کلاس این واحد دانشگاهی خبر داد.

اما محمدرضا ربیعی مندجین ظهر پنجشنبه در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ورامین که در بیت امام جمعه و نماینده ولی فقیه شهرستان ورامین برگزار شد، گفت: دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا برای انجام طرح تفکیک جنسیتی عزم جدی را به کار گرفته است، به طوریکه در ترم جدید، ۶۴۷ کلاس به صورت تفکیک برگزار خواهد شد و امید است در آینده این وضعیت مناسبتر شود.

به گزارش کلمه، مرتضی محمودی گلپایگانی نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین در جلسه این ستاد، نسبت به “احیاء فریضه امر به معروف و نهی از منکر” تأکید بسیار کرد و از بسیج خواست تا با تذکر لسانی به طور “جدی” وارد این عرصه شود.

فرمانده سپاه پاسداران و دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ورامین نیز با ارائه گزارشی از برگزاری اردوی راهیان نور دانش آموزان دختر در سال تحصیلی جدید، نسبت به تشکیل ستاد احیا در سطح حوزه مقاومت با رویکرد فرهنگی تأکید کرد.

در این جلسه به ساماندهی نصب بنرهای زیارت و فوت افراد، رسیدگی به وضعیت قهوه خانه های سنتی، ساماندهی راه اندازی کاروانهای عروسی و برخورد با بدحجابی در مراکز صنفی اشاره شد.

همچنین در این جلسه نسبت به تبلیغ برخی مهدهای بهزیستی برای برگزاری کلاسهای موسیقی نونهالان، انتشار آگهی های تبلیغات آرایش مردان، چاپ برخی عکسهای نامناسب در برخی نشریات داخلی یکی از کارخانجات و برخورد با برخی زنان هشدار داده شد و مقرر شد تا موارد مذکورتوسط مراجع ذیربط پیگیری شود.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید