خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  روزنامه “صدای عدالت” محکوم شد

روزنامه “صدای عدالت” محکوم شد

خبرگزاری هرانا – مدیر‌مسئول روزنامه «صدای عدالت» پس از لغو امتیاز این روزنامه از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات با رای هیئت منصفه مطبوعات نیز مجرم شناخته شد.

به گزارش فارس، علی‌اکبر کسائیان؛ دبیر هیئت منصفه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان این مطلب اظهار داشت: جلسه رسیدگی به اتهام مطبوعاتی مدیر‌مسئول روزنامه صدای عدالت امروز در شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی مدیر‌خراسانی و با حضور هیئت منصفه مطبوعات برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: هیئت منصفه مطبوعات، مدیر‌مسئول روزنامه صدای عدالت را در خصوص اتهام اهانت به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به اتفاق آراء مجرم دانست و با اکثریت قریب به اتفاق آراء نیز وی مستحق تخفیف شناخته نشد.

دبیر هیئت منصفه مطبوعات تصریح کرد: چند سال پیش روزنامه صدای عدالت توسط هیئت نظارت بر مطبوعات لغو امتیاز شده و پرونده این روزنامه جهت بررسی به دادگاه ارجاع شده بود.
کسائیان در ادامه با اشاره به بررسی اتهام مطبوعاتی روزنامه «گل» در جلسه امروز دادگاه مطبوعات یادآور شد: هیئت منصفه مطبوعات پس از بررسی اتهام روزنامه ورزشی گل در‌ خصوص استفاده ابزاری از تصاویر زنان با اکثریت آراء، مدیر‌مسئول این روزنامه را مجرم دانست و به اتفاق آراء مستحق تخفیف دانسته شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید