خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۰, 15th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۶/۰۱ ساعت ۷:۰۶:۱۲

    خانه  > زندانیان  >  وضعیت نامناسب جسمانی مجید دری در زندان بهبهان

وضعیت نامناسب جسمانی مجید دری در زندان بهبهان

خبرگزاری هرانا – وضعیت جسمی مجید دری، دانشجوی ستاره دار که در زندان بهبهان به سر می‌برد نامناسب گزارش می‌شود.

به گزارش کلمه، وی که از تیرماه ۸۸ در زندان به سر می‌برد و بیش از یک سال از تبعید او به زندان بهبهان و دوسال از حبس وی در زندان‌های اوین و بهبهان می‌گذرد وضعیت جسمی بسیار نامناسبی دارد. او در این مدت از یک روز مرخصی هم محروم بوده است.

مجید دری که به بیماری می‌گرن مبتلا است به دلیل عدم رسیدگی پزشکی در زندان بهبهان دچار بیماری‌های دیگری از جمله حالت تهوع مداوم و سرگیجه شدید شده است. تاجایی که به گواهی همبندانش در زندان بهبهان، طی روزهای اخیر چندین بار دربند بیهوش و به بهداری زندان منتقل شده است، اما به دلیل کمبود امکانات درمانی بهداری این زندان بهبودی در شرایط او دیده نشده است.

خانواده مجید می‌گویند: «وضعیت تغذیه این دانشجوی محروم از تحصیل به دلیل غذای نامناسب زندان بهبهان، بسیار بد است و او روز به روز وضعیت جسمانی بدتری پیدا می‌کند.»

مجید دری، دانشجوی ستاره دار، بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ بازداشت شد. او یک سال را در زندان اوین گذراند، بدون اینکه حتی یک روز از حق مرخصی استفاده کند. او تابستان سال ۸۹ به زندان بهبهان تبعید شد. دری در این زندان در شرایط بسیار دشواری نگهداری می‌شود.

زندان بهبهان فاقد کوچک‌ترین امکانات رفاهی و بهداشتی است. مجید دری در دوران حبس‌اش در این زندان جز چند بار دیدار با خانواده‌اش به صورت کابینی، تاکنون از حق مرخصی بهره نبرده است.

خانواده مجید دری برای هر بار دیدن او، سه روز در راه‌اند. آن‌ها از شهر کرج – محل زندگیشان – برای دیدن مجید راهی بهبهان می‌شوند، جایی که هزار کیلومتر با محل زندگیشان فاصله دارد. آن‌ها پس از پیمودن این مسیر تنها قادرند چند دقیقه‌ای با فرزندشان ملاقات کنند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید