خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۰, 23rd of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۵/۲۴ ساعت ۱۶:۲۷:۴۷

    خانه  > سایر گروهها  >  سرنوشت مبارک در انتظار تمام دیکتاتورهای منطقه خواهد بود

سرنوشت مبارک در انتظار تمام دیکتاتورهای منطقه خواهد بود

خبرگزاری هرانا – سه تن از زندانیان سیاسی محبوس در بند ۳۵۰ زندان اوین در بیانیهٔ مشترک اقدامات حکومت جمهوری اسلامی و حکومت سوریه را محکوم کردند.

در بخشی از بیانیه این زندانیان آمده است: «ما ضمن محکوم کردن عملکرد رهبران جمهوری اسلامی ایران و حاکمیت مستبد سوریه، همدردی خود را با مردم این کشور و تمام آزادی خواهان منطقه اعلام می‌کنیم و اطمینان داریم که سرنوشت مبارک در انتظار تمام دیکتاتورهای منطقه خواهد بود.»

متن این بیانیه که در اختیار خبرگزاری هرانا قرار گرفته است به شرح زیر است:

برادران مستبد منطقه همچنان پشت هم ایستاده‌اند و در سرکوب ملت‌های خود از هیچ کمکی به یکدیگر دریغ ندارند؛
در حالی که این روز‌ها مردم سوریه توسط استبداد حاکم بر کشورشان به خاک و خون کشیده می‌شوند و هر روز خبر شهادت تعدادی از این آزادی خواهان جان بر کف به گوش می‌رسد، حکومت جمهوری اسلامی در اقدامی غیر انسانی، قیام مردمی سوریه را حرکتی وابسته به دولت‌های خارجی و عوامل بیگانه دانسته که توسط عده‌ای اراذل و اوباش پیاده شده است (عملی که در مورد جنبش مردمی سبز ایران نیز انجام شد). مضاف بر این حمایت‌های رسانه‌ای، طبق اخبار غیر رسمی، جمهوری اسلامی در سرکوب مردم سوریه نیز نقش داشته که این اقدام ضد بشری، پیامدهایی از قبیل شعارهایی بر علیه جمهوری اسلامی و آتش زدن پرچم ایران در میان تظاهرات کنندگان را در پی داشته است.

حال باید در انتظار نشست و برادری این موسیلینی‌ها و هیتلر‌ها را نظاره کرد که تا به کی ادامه خواهد داشت و در چه زمانی برادران فاشیست منطقه به یکدیگر پشت خواهند کرد در حالی که در میان جنبش‌های مردمی آزادی خواهانهٔ کشورهای خود هضم می‌شوند.

ما ضمن محکوم کردن عملکرد رهبران جمهوری اسلامی ایران و حاکمیت مستبد سوریه، همدردی خود را با مردم این کشور و تمام آزادی خواهان منطقه اعلام می‌کنیم و اطمینان داریم که سرنوشت مبارک در انتظار تمام دیکتاتورهای منطقه خواهد بود.

آرش صادقی، مصطفی نیلی و احمد شاهرضایی بند ۳۵۰ اوین

 

سند بیانیه

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید