خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  واکنش انجمن بازیگران سینما به بازداشت پگاه آهنگرانی

واکنش انجمن بازیگران سینما به بازداشت پگاه آهنگرانی

خبرگزاری هرانا – انجمن بازیگران سینمای ایران با انتشار بیانیه‌ای به خبر بازداشت پگاه آهنگرانی واکنش نشان داد و از وضعیت پیش آمده، ابراز بی‌قراری و نگرانی روز افزون کرد.

در بیانیه این تشکل که با این عنوان آغاز شده که “در این ایام شاهدیم که اتفاق‌های ناگوار با قید تکرار بر جامعه بازیگری ایران سنگینی می‌کند” از مسئولان ذی‌ربط خواسته شده است که راهکارهای مناسب و در خوری را برای تسریع و تسهیل در پایان یافتن این وضعیت و موارد مشابه اتخاذ و از این طریق آرامش را به خانواده سینما بازگردانند.

به گزارش خبرآنلاین، متن بیانیه انجمن بازیگران سینمای ایران بدین شرح است:

در این ایام شاهدیم که اتفاق‌های ناگوار با قید تکرار بر جامعه بازیگری ایران سنگینی می‌کند. ابتدا شنیدیم اما به حساب رایج شایعه گذاشتیم و در جواب سیل پرسش‌های مردمی که به هیچ تعارف و تردیدی حامیان همیشگی اهالی این وادی بوده و انشاا… خواهند بود، همه را به صبر دعوت کردیم. اما سرانجام اطلاعیه دادستانی محترم کشور را دیدیم که تایید می‌کرد پگاه آهنگرانی در حبس است.

نه در تخصص ماست و نه در نیت ما که قضاوت کنیم پس این مهم را به اهلش وا می‌گذاریم و با دوری از هر گونه پیش‌داوری و پرهیز از هر اقدامی که شائبه دخالت در امور قضایی را موجب شود بدین وسیله ما شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران، به مصداق این بیت:

چو عضوی به درد آورد روزگار
دگر عضو‌ها را نماند قرار

تن‌ها بی‌قراری و نگرانی روز افزون خود را از وضعیت پیش آمده اعلام می‌داریم و از مسئولین ذیربط در هر رده و نام و ردایی که هستند می‌خواهیم اول به واسطه‌شان انسانی و سپس به خاطر جایگاه اهل هنر به ویژه وادی بازیگری که دل‌های مردم بی‌واسطه در گرو صحت و سلامت این عزیزان است چون همیشه راهکارهای مناسب و در خوری را برای تسریع و تسهیل در پایان یافتن این وضعیت و موارد مشابه اتخاذ و از این طریق آرامش را به خانواده سینما بازگردانند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید