خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۰, 20th of June 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۴/۲۶ ساعت ۶:۰۰:۱۶

    خانه  > فرهنگی  >  دو دوبلور توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند

دو دوبلور توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند

خبرگزاری هرانا – دو تن از هنرمندانی که اقدام به دوبلاژ فیلم‌ها و سریال‌های خارجی می‌کردند، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.

بازداشت دو تن به نام های “مازیار-م” و “سعید- ر” که به صورت زیر زمینی به کار دوبلاژ مشغول بودند در حالیست که رسانه های دولتی از ایشان تحت عنوان باند یاد کرده اند.

نادر سرکاری، رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان تهران و البرز، در این زمینه می گوید: “در پی اخبار رسیده مبنی بر فعالیت یک باند زیرزمینی در زمینه دوبلاژ فیلم‌ها و سریال‌های غیرمجاز خارجی، به دلیل حساسیت موضوع، مراتب در دستور کار مأموران پلیس اداره اماکن عمومی استان تهران قرار گرفت.”

وی افزود: “مأموران پس انجام تحقیقات تکمیلی موفق به شناسایی مکان فعالیت این باند شده و با کنترل نامحسوس رفت و آمد‌ها صحت موضوع برای ماموران محرز گردید.”

نکتهٔ قابل توجه این است که نیروهای امنیتی بنا بر ادعای خودشان، با اکیپی از ماموران و در پوشش مشتری به محل مذکور یورش بردند!

نادر سرکاری در پایان موارد ضبط شده از محل را “یک دستگاه کیس رایانه حاوی تصاویر غیراخلاقی”، ف”یلم‌های مربوط به دوبلاژ” و “دو حلقه دی وی دی حاوی تصاویر ضبط شده از ماهواره” عنوان کرد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید