خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز سه شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۰, 21st of May 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۴/۲۱ ساعت ۶:۲۸:۳۷

    خانه  > سایر گروهها  >  بازداشت هفتاد و پنج هزار تن به اتهام قاچاق مواد مخدر در سه ماه اخیر

بازداشت هفتاد و پنج هزار تن به اتهام قاچاق مواد مخدر در سه ماه اخیر

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشاره به کشف ۱۱۲ تن انواع مواد در سه ماهه نخست امسال گفته است که در این رابطه ۷۵ هزار نفر از سوی پلیس دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش مهر،حمیدرضا حسین آبادی عصر دوشنبه در حاشیه دیدار با رئیس پلیس مبارزه با مخدر قطر اظهار داشت: ماموران تا کنون ۱۱۲ تن انواع مخدر را کشف و ضبط کرده‌اند. از این میزان ۸۷ تن تریاک، ۶ تن هروئین و ۱۵ تن حشیش است. همچنین ۷۵ هزار نفر نیز در این رابطه شناسایی و دستگیر شده‌اند.

وی مدعی شد که مسئولان جمهوری اسلامی اقدامات موثری در مرز سیستان داشته است و گفت: “امسال بیش از ۴۰ تن مواد مخدر در این منطقه کشف شد که نسبت به مدت مشابه افزایش ۹۰ درصدی را نشان می‌دهد. همچنین امسال موفقیتهای خوبی را در مرز‌ها داشتیم.”

وی از تقویت ایست و بازرسی در مرزهای شرقی خبر داد و افزود: “امسال ایست و بازرسی‌ها در استانهای سیستان، فارس، کرمان، یزد و حتی اصفهان تقویت شدند و کشفیات خوبی داشتیم. از سوی دیگر امسال سگهای موادیاب نسبت به سال قبل دو برابر افزایش یافته است و همین امر توان پلیس را در کشف مواد مخدر افزایش داده است.”

حسین آبادی تصریح کرد: “بدنبال تقویت و توسعه سگ‌های مواد یاب هستیم. ضمن اینکه در مرزهای خروجی و ورودی کشور بار مسافران از طریق سگ‌ها کنترل می‌شود.”

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید