خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۰, 19th of April 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۴/۱۶ ساعت ۴:۱۰:۴۵

    خانه  > زنان  >  قتل دختر دانشجو توسط همکلاسی‌اش در پل مدیریت تهران

قتل دختر دانشجو توسط همکلاسی‌اش در پل مدیریت تهران

خبرگزاری هرانا – ظهر روز چهارشنبه، پانزدهم تیرماه، “مهسا”، دانشجوی رشتهٔ ادبیاتِ دانشگاه علامه طباطبایی، پس از رد درخواستِ ازدواج “کوشا” همکلاسی پسر خود، در مقابل دیدِ مردم مورد حملهٔ وی قرار گرفته و با با پنجاه ضربه چاقو به قتل رسید.

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: در این حادثه که در حوالی پل مدیریت رخ داد، دختر دانشجو پس از آن که مورد اصابت ضربات متعدد چاقو از سوی ضارب قرار گرفت، جان خود را از دست داد و هم‌دانشگاهی وی نیز که او را همراهی می‌کرد بر اثر حمله ضارب مجروح و در بیمارستان بستری شد.

برخی وب سایت‌های دولتی مدعی شدند، کوشا خواستار مقتول بوده که پس از دریافت پاسخ منفی، در صدد انتقام بر می آید و نهایتا در حدود ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه دیروز دختر موردعلاقه‌اش را تا بالای یک پل مکانیزه مخصوص خطوط بی. ‌آر. ‌تی در محدوده پل مدیریت تعقیب کرده و در آنجا وقتی فرصت را برای اجرای نقشه‌اش مناسب دید به وی حمله‌ور شد. او ابتدا از پشت، سه ضربه به مهسا وارد کرد و این دختر را به زمین انداخت. سپس حدود ۵۰ ضربه دیگر نیز به سینه و شکم دانشجوی جوان زد و بعد از آن سعی کرد از محل حادثه بگریزد ولی موفق به این کار نشد.

این فاجعه در حالی رخ داده است، که ده‌ها تن از مردم حاضر در خیابان شاهد آن بودند.

گفتنی ست متهم به قتل توسط پلیس و با همکاری شاهدان صحنه دستگیر شده و به کلانتری انتقال یافته است.

در پائیز سال گذشته نیز مشابه همین قتل در خیابان سعادت آباد تهران رخ داد که در پی آن یک بنگاه دار به نام “یعقوب”، اقدام به کشتن مردی به نام “یزدان” به وسیلهٔ ضربات متعدد چاقو نمود. بر اساس فیلمی که شهروندان به وسیله ی دوربین تلفن همراه تهیه کرده بودند، در حالی نیروهای انتظامی نظاره گر صحنه بودند که هیچ عکس العملی در راستای جلوگیری از این فاجعه به عمل نیاوردند.

لازم به یادآوری ست که یعقوب چندی بعد، در ملاء عام به دار آویخته شد.

این در حالیست که سالانه چندین زن در نقاط مختلف کشور نیز به دلایل عمدتا عاطفی قربانی اسیدپاشی می شوند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید