خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۰, 20th of April 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۴/۱۴ ساعت ۹:۵۳:۰۱

    خانه  > سایر گروهها  >  دستگیری ۱۰۲ نفر تحت عنوان ارازل و اوباش

دستگیری ۱۰۲ نفر تحت عنوان ارازل و اوباش

خبرگزاری هرانا – فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۱۰۲ شهروند تحت نام “اراذل اوباش” سابقه دار و شناخته شده پایتخت خبر داد و گفت: در عملیات بامداد امروز پنج زن نیز دستگیر شدند.

سردار حسین ساجدی نیا در گفتگو با مهر اظهار داشت: مرحله دوم طرح امنیت محله محور به منظور برخورد قاطع با اراذل و اوباش پایتخت بامداد امروز در ۳۷۵ محله به اجرا در آمد.

وی افزود: در این طرح که تا ساعت ۲ بامداد امروز به طول انجامید ۱۰۲ نفر از اراذل و اوباش شناخته شده پایتخت که اقدام به عربده کشی، شرارت، توزیع مواد مخدر، قمه کشی و زورگیری کرده بودند دستگیر شدند. همچنین از پاتوق این افراد مقادیر قابل توجهی مواد مخدر، مشروبات الکلی، سی دی مستهجن، سلاح سرد و گرم کشف شد.

ساجدی نیا تصریح کرد: ۹۷ نفر از دستگیر شدگان مرد و پنج نفر نیز زن هستند. این افراد پس از بازجویی و جمع آوری مستندات به مرجع قضایی معرفی می‌شوند که براساس هماهنگیهای انجام شده، مرجع قضایی برخورد سختی با این افراد می‌کند.

وی با اعلام تداوم اجرای طرح برخورد با شهروندان تحت نام” اراذل و اوباش” اظهار داشت: این طرح تعطیل شدنی نیست و طی شبهای آینده بار دیگر با اراذل و اوباش به نام و سطح یک برخورد می‌شود.

منتقدین به پلیس معتقدند اجرای طرح های مختلف تحت نام حفظ امنیت اجتماعی در واقع موجب بی امنیتی و ترس و رعب وحشت در جامعه شده است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید