خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بی خبری از محسن کاشف زاده سرابی، بعد از احضار تلفنی به وزارت اطلاعات

بی خبری از محسن کاشف زاده سرابی، بعد از احضار تلفنی به وزارت اطلاعات

خبرگزاری هرانا – محسن کاشف‌زاده سرابی از فعالان جنبش سبز طی چند روز گذشته ناپدید شده و احتمال آن می‌رود، از آنجا که توسط وزارت اطلاعات احضار تلفنی شده بود، اکنون بازداشت شده است.

تارنمای تحول سبز گزارش داده است که محسن کاشف‌زاده سرابی از جوانان فعال جنبش سبز، پس از احضار چند روز پیش توسط مامورین وزارت اطلاعات در روز چهارشنبه گذشته مورخ ۸تیرماه پس از خروج از منزل دیگر باز نگشته و خانواده وی نیز تا کنون موفق به کسب خبری درخصوص وضعیت وی نشده‌اند. بر اساس گزارش رسیده، وی بعد از انتخابات ریاست جمهوری۸۸ بار‌ها مورد تهدید از سوی مامورین اطلاعات قرار گرفته بود، اما به جهت نداشتن فعالیت غیرقانونی هیچگاه مامورین امنیتی ایران نتوانسته بودند تا از طریق مراجع قضایی حکم بازداشت ایشان را درخواست و دریافت نمایند.

اما در روز چهارشنبه گذشته و در حالیکه دو روز پیش از آن وی از سوی مامورین وزارت اطلاعات طی یک تماس تلفنی به ساختمانی در حوالی سید خندان احضار شده بود، پس از خروج از منزل دیگر بازنگشته و این امر موجب نگرانی شدید خانواده ایشان نسبت به سلامت فرزندشان شده است.

گفتنی ست، در پی تماس خانواده کاشف‌زاده با مراجع قضایی و پیگیری وضعیت فرزندشان که پس از احضار از سوی وزارت اطلاعات ناپدید شده است، هیچگونه پاسخی را دریافت نکرده و مراجع قضایی و امنیتی مربوطه نیز اظهار بی‌اطلاعی نموده‌اند.

با توجه به احضار تلفنی ایشان از سوی مامورین وزارت اطلاعات و ناپدید شدن وی در روز چهارشنبه گذشته که از سوی نهادهای امنیتی نیز جهت بازجویی از ایشان مقرر ومعیین شده بود، گمان‌ها و شواهد موجود حکایت از ربوده شدن وی توسط نیروهای وزارت اطلاعات را دارد.

لازم به یادآوری است طی روزهای اخیر نیز، محمد زارعی دانشجوی شیمی کاربردی و از فعالین دانشجویی در مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان بازداشت شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید