خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۴ تیر ۱۳۹۰, 22nd of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۴/۰۴ ساعت ۱۰:۰۸:۵۸

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  تفکیک جنسیتی در دانشگاه سیستان و بلوچستان

تفکیک جنسیتی در دانشگاه سیستان و بلوچستان

خبرگزاری هرانا – رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: تفکیک جنسیتی در برخی کلاسهای این دانشگاه در حال اجراست و در صورت نهایی شدن این طرح، تفکیک جنسیتی در کلاسها گسترش می یابد.

احمد اکبری در گفتگو با خبرگزاری مهر در ارتباط با آخرین وضعیت تفکیک جنسیتی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: تفکیک جنسیتی در برخی رشته های الهیات و کلاسهای معارف مدتهاست در این دانشگاه صورت می گیرد.

ی با اشاره به امکانات و توان این دانشگاه در جداسازی کلاسهای دختران و پسران دانشجو در طرح تفکیک جنسیتی تاکید کرد: دانشگاه سیستان و بلوچستان دارای ۳۵۰ رشته گرایش است. اگر قرار باشد تفکیک جنسیتی در تمام این رشته ها صورت گیرد، شرایط برای دانشگاه بسیار مشکل می شود هر چند که ما تابع سیاست های وزارت علوم هستیم.

به گفته رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان، تفکیک جنسیتی در سلف سرویس های این دانشگاه صورت گرفته و برخی اتوبوس های سرویس دختر و پسران دانشجو هم طی دو سه ماه گذشته از یکدیگر جدا شده است.

اکبری در خصوص اجرای نهایی تفکیک جنسیتی در این دانشگاه گفت: دانشگاه سیستان و بلوچستان اعلام می کند هر زمان که قرار باشد طرح تفکیک جنسیتی در راستای اهداف نظام آموزش عالی به طور جدی اجرا شود تبعیت می کند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید