خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  تحصن دانشجویان دانشگاه صنعت آب و برق وارد روز چهارم شد

تحصن دانشجویان دانشگاه صنعت آب و برق وارد روز چهارم شد

خبرگزاری هرانا – امروز صبح شنبه با افزوده شدن تعداد زبادی از دانشجویان از جمله دانشجویان دختر، تحصن دانشجویان دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور) وارد روز چهارم خود شد. متحصنین خواستار حقوق صنفی خود که اهم آن ها واگذاری خوابگاه تابستانی است، می باشند.

به گزارش دانشجونیوز، به ریاست دانشگاه تا ساعت نه ونیم صبح بر خلاف روزهای گذشته در محل کار خود حاضر نشده است. متحصنین از این نحوه برخورد مسسئولین به شدت خشمگین شده و شعارهایی علیه مسئولین دانشگاه سر دادند. دانشجویان حمایت اساید دانشکده های آب، برق و انرژی را نیز برای گرفتن خوابگاه تابستانی در اختیار دارند.

گفتنی است صبح امروز شهردار منطقه ی ۸ و ریاست امورفرهنگی شهرداری منطقه ی ۴ از میان دانشجویان متحصن برای دیدار با مسئولین دانشگاه وارد ساختمان اداری شدند.

دانشجویان دانشگاه صنعت آب و برق از روز چهارشنبه اول تیر ماه در ساختمان ریاست دانشگاه تحصن کردند.

پس از الحاق دانشگاه شهید عباسپور به وزارت علوم در ماه گذشته مشکلات عدیده ای از طرف مسئولین این دانشگاه برای دانشجویان ایجاد شده است که اکثر آن ها مسائل رفاهی بوده اند.

گفتنی است، دانشجویان در پی آن در روز های گذشته دست به تجمعات اعتراض آمیز زدند که پس از مواجه با عدم پاسخگویی مسئولین بالاخره در روز چهارشنبه درون ساختمان اداری دانشگاه و دفتر ریاست متحصن شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید