خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۹۰, 11th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۴/۰۱ ساعت ۱۳:۳۲:۴۱

    خانه  > سایر گروهها  >  هرانا؛ فرزندمان به چه جرمی محکوم به ۲۰ سال زندان است

هرانا؛ فرزندمان به چه جرمی محکوم به ۲۰ سال زندان است

خبرگزاری هرانا – خانواده ی بهنام ابراهیم زاده، کارگری که به ۲۰ سال زندان محکوم شده است، با انتشار نامه ی سرگشاده ای از اتحادیه های کارگری و افکار عمومی در ایران و جهان برای اعتراض به این حکم ظالمانه یاری خواسته اند:

متن نامه این خانواده که در اختیار خبرگزاری هرانا قرار گرفته است به شرح زیر است:

مردم ایران و جهان، کارگران و زحمتکشان!
تمام کسانی که بهنام نیز مانند شما یک زحمت کش بود!
اتحادیه های کارگری که بهنام نیز مانند یکی اعضای شما یک کارگر بود!

بهنام ابراهیم زاده، فرزندمان در ۲۲ خرداد سال ٨۹ سوار اتوبوس شرکت واحد در مسیر میدان انقلاب و ازادی دستگیر می شود. او برای اعتراض به دستگیری بی دلیل اش و حبس در سلول انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین دست به اعتصاب غذا زد؛ در نتیجه این اعتصاب او دچار بیماری شدید گردید و عاقبت او را به بند ٣۵۰ اوین منتقل کردند. زمان اعتصاب غذایش به ٣هفته متمادی کشید.
در دادگاهی که هیچ شباهتی به دادگاه و عدالت ندارد او به بیست سال زندان محکوم گردید که این حکم از بیسابقه ترین حکم های جمهوری اسلامی ایران است.
طی این یک سال تمام تلاشمان بی حاصل ماند و فقط همان محکومیت بیست سال را از سازمان ها و نهادها شنیدیم. ما شاهد سپری شدن عمر عزیزمان در پشت در های زندان منحوس اوین هستیم.
ما اکنون رو به تمامی انسانهای شریف و ازادی خواه ایران و جهان و تشکل های کارگری و سازمانهای مدافع حقوق بشر اورده ایم. ما از همه ی کارگران و نهادهای کارگری میخواهیم که برای ازادی این عزیزمان که پدر فرزندی است و همسری تنها که چشم به راه وی هستند تلاش کنند. ما برای ازادی بهنام ابراهیم زاده امیدواریم و چشم انتظار کمک برای او و برای دیگر زندانیان سیاسی هستیم.

خانواده بهنام ابراهیم زاده کارگر زندانی محکوم به بیست سال زندان
خرداد ماه ۱٣۹۰ – ایران

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید