خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰, 22nd of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۳/۳۰ ساعت ۹:۳۹:۰۴

    خانه  > اعدام  >  اعدام ۳ محکوم به زنای عنف در زابل

اعدام ۳ محکوم به زنای عنف در زابل

خبرگزاری هرانا – روابط عمومی دادگستری سیستان و بلوچستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سه محکوم به زنای عنف و سرقت مسلحانه امروز در زابل اعدام شدند.

در این اطلاعیه‌ای آمده است: در پی اجرای حکم اعدام سه نفر از محکومان به نام‌های «باب‌الدین بارکزائی فرزند خوانین»، «محمد پودینه فرزند نظر »و «ولی‌الله میر فرزند نوراحمد» به اتهام زنای به عنف و سرقت مسلحانه صبح امروز در شهرستان زابل اعدام شدند.

این اطلاعیه می‌افزاید: به دنبال اجرای سیاست‌های قوه قضائیه در برخورد قاطع با ارازل و اوباش و متجاوزان به نوامیس مردم، تعداد سه نفر از کسانی که در سال‌های اخیر در منطقه سیستان دست به شرارت و تعرض به نوامیس مردم زده و موجبات نگرانی اهالی منطقه را فراهم کرده بودند به اتهام زنای به عنف و سرقت مسلحانه تحت تعقیب و با حکم مراجع قضایی استان و تأیید آن در دیوان‌عالی کشور به اعدام محکوم شدند.

در این اطلاعیه آمده است: این سه نفر صبح امروز دوشنبه، سی‌ام خردادماه سال‌جاری، در ملأ عام و با حضور مردم شهیدپرور شهرستان زابل اعدام شدند.

این اطلاعیه حاکی است؛ امید است با اجرای حکم این معاندان در ملأ عام، درس عبرتی برای تمام کسانی که قصد تعرض به اموال و نفوس و نوامیس مردم را دارند باشد.

در این اطلاعیه آمده است: این قبیل افراد بدانند که دستگاه قضایی استان بالطبع سیاست‌های قوه قضائیه، هیچ گونه چشم‌پوشی از مجازات تعرض کنندگان به جان و نوامیس و امنیت مردم نخواهد داشت.

این اطلاعیه می‌افزاید: دستگاه قضا همانند گذشته با قاطعیت، پروده‌های مشابه را با سرعت و دقت مورد رسیدگی قرار داده و حکم الهی را درباره آنها اجرا خواهد کرد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید