خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۰, 18th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۳/۲۹ ساعت ۱۳:۴۰:۳۵

    خانه  > زنان  >  جزئیات تجاوز جمعی به یک زن کاشمری

جزئیات تجاوز جمعی به یک زن کاشمری

خبرگزاری هرانا –  «منیره. خ»، زن جوان کاشمری که چندی پیش مورد تجاوز دسته‌جمعی اراذل و اوباش قرار گرفته بود، جزئیات تکان‌دهنده‌ای از این حادثه را تشریح کرد.

«منیره. خ»، زن جوان کاشمری با تشریح جزئیات حادثه تجاوز دسته جمعی تعدادی از جوانان منطقه کاشمر به وی، به تارنمای نسیم گفت: شوهر من اعتیاد دارد و چند سالی است که من و دو فرزندم را به حال خود‌‌ رها کرده‌ است. مدتی است که با مرد سالم و متشخصی آشنا شده‌ام و بخاطر کمک‌هایی که به من می‌کرد به او اعتماد کردم. در تاریخ دوم اردیبهشت ماه امسال به همراه این مرد و در حال بازگشت از محل کار به خانه بودیم. محل کار من مشرف به روستای قوژد است. در حالی‌که در بین راه توقف کرده بودیم و در حال صحبت بودیم، صدای چند موتور سوار را شنیدیم که در اطراف ماشین توقف کردند.

وی ادامه داد: ۵، ۶ نفر موتور سوار، این مرد را از ماشین پیاده کردند و مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند و پول، مدارک، طلا و تلفن همراه هر دوی ما را به زور گرفتند. آن‌ها مرا به یک گندمزار بردند و جلوی چشم همدیگر به من تجاوز کردند. یکی از آن‌ها با دوستان دیگرشان تماس گرفت و آن‌ها هم آمدند و به من تجاوز کردند. پس از مدتی تصمیم گرفتند که مرا با موتور به یک محل دیگری منتقل کنند. در بین آن‌ها فردی به نام «چوپان» بود که من او را می‌شناختم و او هم مرا می‌شناخت.

این زن قربانی تجاوز اضافه کرد: با التماس و گریه از او خواستم که به من کمک کند. او پس از آنکه مرا شناخت، با چاقو، دوستانش را تهدید کرد و مرا سوار یک نیسان کرد و به خانه‌ای برد که دو زن در آنجا بودند و آن‌ها به من لباس و غذا دادند و بعد از کمی استراحت، و به دلیل اوضاع جسمی بدی که داشتم به بیمارستان رفتم. مسئولان بیمارستان به دلیل وخیم بودن حال من، علت آن را پرسیدند که پس از صحبتهای من، آن‌ها مسئولان نیروی انتظامی را در جریان قرار دادند و هم اکنون نیز پرونده در دادسرا در جریان است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید