خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  برخورد نیروی انتظامی با برگزاری پارتی شبانه مختلط در خمینی شهر

برخورد نیروی انتظامی با برگزاری پارتی شبانه مختلط در خمینی شهر

خبرگزاری هرانا – فرماندار خمینی شهر گفت: نیروی انتظامی با شرکت کنندگان در یک پارتی شبانه مختلط در یکی از باغهای شهرستان خمینی شهر برخورد کرد.

به گزارش مهر، احمد حقیقی با بیان اینکه نیمه شب جمعه گزارشی از سوی شهروندان درچه از برپایی یک پارتی شبانه مختلط در یکی از باغ‌ها خمینی شهر به نیروی انتظامی این شهرستان رسید اظهار داشت: پس از رسیدن این گزارش بلافاصله اقدامات قضایی صورت گرفت و با حضور فرمانده و ماموران انتظامی شهرستان و نیروهای امنیتی این پارتی به هم زده شد.

وی با اشاره به اینکه در این پارتی شبانه ۱۱۱ زن و۶۲ مرد شرکت داشتند تصریح کرد: شرکت کنندگان در این پارتی پس از اخذ تعهدات لازم و مراحل اولیه قانونی آزاد شدند و با برگزار کنندگان و مالکین این باغ برخورد قانونی می‌شود.

فرماندار خمینی شهر همچنین در ارتباط با حادثه سه هفته پیش در یکی از باغهای خمینی شهر و تجاوز به چند زن در یک پارتی شبانه گفت: برگزاری اینگونه محافل علاوه بر جریحه دار شدن عفت عمومی و ایجاد نارضایتی در بین مردم مذهبی شهرستان موجب گسترش ناهنجاریهای اجتماعی و بروز فجایع غیر قابل جبران می‌شود.

وی تاکید کرد: برگزاری هرگونه مراسم و محفل غیر رسمی و فاقد مجوز در باغهای این شهرستان ممنوع است و با برگزار کنندگان برخورد قضایی می‌شود.

حقیقی بیان داشت: در پارتی مزبور مقداری مشروبات الکلی و لوازم و ادوات لهو و لعب جمع آوری شد و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید