خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۰, 19th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۳/۲۱ ساعت ۱۰:۰۲:۱۶

    خانه  > زنان  >  قتل دختر فراری توسط برادرش

قتل دختر فراری توسط برادرش

فرار کرده بود پس باید کشته می‌شد!

خبرگزاری هرانا – مرد جوان که به گفته خود از رفتارهای خواهر فراری اش به ستوه آمده بود، او را در خواب کشت.

هشتم خرداد امسال کارآگاهان پلیس آگاهی بندرعباس از قتل زن جوانی در خانه‌اش با خبر شدند. تیم جنایی پس از حضور در محل با پیکر «نازنین» روبه‌رو شدند که با اصابت ضربه‌های سخت به سرش از پا درآمده بود. شواهد نشان می‌داد عامل یا عاملان جنایت به‌راحتی وارد خانه زن جوان شده و او را در خواب به قتل رسانده بودند. از سوی دیگر با توجه به این‌که هیچ سرقتی هم صورت نگرفته بود احتمال جنایت با انگیزه انتقام قوت گرفت.

برادر نازنین با مراجعه به پلیس گفت: «من و خانواده‌ام ساکن شهرستان «کهنوج» هستیم. چند روز قبل خواهرم «نازنین» با ما تماس گرفت و گفت، افراد ناشناسی او را تلفنی تهدید به قتل کرده‌اند.»

با این حال مأموران که به اظهارات پسر جوان مشکوک شده بودند او را بازداشت کردند. تا اینکه او سرانجام لب به اعتراف گشود و برادرش را به‌عنوان قاتل معرفی کرد.

بلافاصله تیمی از کارآگاهان راهی کهنوج شده و او را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

امیر- متهم به قتل- دربازجویی‌ها گفت: خواهرم با نوع زندگی و رفتارش آبروی خانوادگی‌ما را برده بود، به همین خاطر تصمیم به قتلش گرفتم. بنابراین حدود ساعت ۱۱ صبح روز حادثه وارد خانه‌اش شدم اما «نازنین» هنوز خواب بود. بعد هم با ضربه‌های «گاز پیک‌نیکی» او را کشتم. البته او از خانه فرار کرده بود پس باید کشته می‌شد.»

متهم به قتل پس از اعتراف‌هایش با قرار قانونی روانه زندان شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید