خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۰, 24th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۳/۱۷ ساعت ۹:۰۱:۲۲

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بازداشت پرویز شهیر قائم مقام دادسرای بیرجند

بازداشت پرویز شهیر قائم مقام دادسرای بیرجند

خبرگزاری هرانا – پرویز شهیر از شرکت کنندگان در جنگ ایران و عراق و قائم مقام دادسرای انقلاب اسلامی بیرجند است، که به خاطر حمایت از میر حسین موسوی از بهمن ماه سال گذشته در بازداشت به سر می‌برد.

به گزارش ندای سبز آزادی، پرویز شهپر جزو شورای موسس کمیته و سپاه پاسداران بیرجند، بازپرس و قائم مقام دادسرای انقلاب اسلامی بیرجند بوده است. وی مسئول واحد اطلاعات و عضو شورای فرماندهی سپاه پاسداران بیرجند و فرماندار تربت جام و کاشمر بوده و خود برادر دو جانباخته در جنگ است، که به خاطر حمایت از مهندس میر حسین موسوی، در اسفند ماه گذشته بازداشت شده است.

خانواده وی که تاکنون پیرامون بازداشت و وضعیتش سکوت کرده بودند، به تازگی نگرانی خود را از این بابت ابراز داشته‌اند.

گفتنی است، پدر این زندانی سیاسی، پس از مدتی به تهران می رود و برای پیگیری وضعیت فرزندش به دادگستری تهران مراجعه می کند و علی رغم قول پیگیری از سوی دادگستری پس از ۵۲ روز همچنان خانواده در بی خبری به سر میبرند.

شایان ذکر است خانواده وی که از اعضای بسیج و سپاه هم محسوب می‌شود، برای پیگیری وضعیت پرویز شهیر به مراجع دولتی و غیر دولتی مختلفی مراجعه کرده اند که تا کنون از هیچ یک از این مراجع پاسخ مطلوبی دریافت نکرده اند.

خانواده پرویز شهیر حتی برای پیگیری وضعیت پرونده فرزندانشان با دفتر علی خامنه‌ای و وزارت اطلاعات هم مکاتبه داشته اند که این مکاتبات تا کنون بی پاسخ مانده است.

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید