خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰, 17th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۳/۱۶ ساعت ۹:۴۷:۴۷

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  تجمع اعتراضی دنشجویان دانشگاه هرمزگان

تجمع اعتراضی دنشجویان دانشگاه هرمزگان

خبرگزاری هرانا – با وجود گرمای ۵۰ درجه بندر عباس، برق دانشگاه این شهر ۴ روز است که قطع شده و دانشجویان با مشکلات بسیار جدی مواجه شده‌اند.

به‌‌ گزارش دانشجو نیوز و به‌‌ نقل از فارس، دانشجویان دانشگاه هرمزگان در اعتراض به ۴ روز قطعی برق این دانشگاه که مشکلات فراوانی‌ رو به همراه آورده است، ساعت ۲۴ شب گذشته در حوالی جاده بندر عباس- میناب دست به تجمع اعتراضی زدند.
در چهارمین روز نبود برق در دانشگاه هرمزگان دانشجویان این دانشگاه با توجه به گرمای شدید هوا با مشکلات بسیار زیادی مواجه شده‌اند به گونه‌ای که این دانشگاه به دلیل نبود برق به حالت نیمه تعطیل در آمده است.

به گزارش فارس، دانشجویان دانشگاه هرمزگان به مدت ۳ روز با نبود برق در این دانشگاه روبرو هستند و این امر مشکلات بسیار زیادی را برای دانشجویان ایجاد کرده است.

با توجه به آغاز امتحانات پایان ترم تحصیلی و نیاز دانشجویان برای حضور در خوابگاه‌های دانشجویی، دانشگاه هرمزگان در ۳ روز گذشته برق نداشته و این درحالی است که دمای هوا در شهر بندرعباس نزدیک به ۵۰ درجه می‌رسد.

دکل و سرورهای تلفن همراه نیز در این دانشگاه به دلیل نبود برق قطع است و دانشجویان علاوه بر عدم دسترسی به کولر، تلفن، اینترنت و دیگر امکانات با مشکلات بسیار زیادی روبرو شده‌اند.

دی‌ماه سال گذشته نیز دانشکده علوم و فنون دریایی دانشگاه هرمزگان بر اثر اتصالی سیم‌های برق در آتش سوخت.

در جریان این آتش‌سوزی طبقه دوم این دانشکده به طور کامل طعمه حریق شده و با وجود پشم شیشه‌های اطراف دانشکده، آتش گسترش پیدا کرد، اما با مهار آتش به طبقه اول این ساختمان خسارتی وارد نشد.

بر اساس این گزارش، دانشگاه هرمزگان در خارج از شهر بندرعباس و در کیلومتر ۹ جاده قدیم میناب مستقر است و اکنون در چهارمین روز نداشتن برق از صبح امروز کارمندان این دانشگاه به دلیل گرمای بسیار زیاد محل کار خود را ترک کردند و دانشجویان نیز از دانشگاه خارج شده‌اند و نبود برق موجب تعطیلی این دانشگاه شده است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید