خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۰, 21st of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۳/۱۲ ساعت ۱۴:۲۸:۱۶

    خانه  > اندیشه و بیان  >  ممانعت از برگزاری مراسم بزرگداشت مهندس سحابی/ بازداشت شهروندان

ممانعت از برگزاری مراسم بزرگداشت مهندس سحابی/ بازداشت شهروندان

خبرگزاری هرانا – نیروهای امنیتی از برگزاری بزرگداشت مهندس سحابی جلوگیری کرده و اقدام به ضرب و تشم و بازداشت برخی از فعالین و شهروندان نمودند.

به گزارش دانشجو نیوز، نیروهای انتظامی با مسدود کردن راههای منتهی به مسجد حجت بن الحسن واقع در خیابان سهروردی از تردد در این مسیر جلوگیری کردند.

همچنین نیروهای لباس شخصی به جمعیت پراکنده ی شهروندانی که در اطراف خیابانهای منتهی به مسجد جمع شده بودند، حمله کردند و اقدام به ضرب و شتم و بازداشت سوگواران و علاقمندان مهندس سحابی کردند.

امین احمدیان عضو شواری مرکزی و سیاستگذاری سازمان دانش آموختگان ایران (ادوار تحکیم وحدت) و همسر بهاره هدایت دانشجوی زندانی، بازداشت شده و تا این لحظه انتشار این خبر آزاد نشده است.

به گزارش میزان خبر عروس مهندس عزت الله سحابی، سعید مدنی و تعدادی دیگر از فعالان سیاسی در مراسم امروز بازداشت شدند.

خبرنگار میزان خبر از ضرب و شتم وحشیانه مادران صلح و مادران عزادار که جلوی مسجد فریاد «یا زهرا» سر داده بودند خبر داده است.خبرنگار میزان افزود نیروهای لباس شخصی، شهروندانی که برای شرکت در مراسم به مسجد حجت بن الحسن آمده بودند را به شدت مضروب می کردند.

امین احمدیان روز گذشته با ضمن مصاحبه با برخی سایتها، گفت که شاهد ضرب و جرح هاله سحابی به دست نیروهای امنیتی حاضر در مرسم خاکسپاری مهندس سحابی بود.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید