خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۰, 17th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۳/۰۲ ساعت ۱۵:۳۸:۱۶

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  ممانعت از برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان بلوچ دانشگاه‏های زاهدان

ممانعت از برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان بلوچ دانشگاه‏های زاهدان

خبرگزاری هرانا – انجمن‏های علمی و فرهنگی دانشجویان بلوچ دانشگاه‏های زاهدان، همه ساله برای دانشجویان بلوچی که موفق به کسب مدارک دانشگاهی گردیده‌اند، اقدام به برگزاری جشنهای فارغ التحصیلی در شهر زاهدان می‌نمایند، که به علت عدم صدور مجوز از سوی مسئولین مربوطه، امکان برگزاری این مراسم منتفی گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنی آنلاین، دانشجویان دانشگاه‏های زاهدان، همه ساله به منظور تقدیر از تلاش و کوشش دانشجویانی که موفق به کسب مدارک عالی در رشته‌های مختلف شده‌اند، اقدام به برگزاری جشن فارغ التحصیلی می‌نمایند.

مسئولین استانی با برگزاری این جشن‏های فارغ التحصیلی دانشکده‌های سیستان و بلوچستان و دانشکده علوم پزشکی، که سابقه چندساله در برگزاری این جشن‏‌ها دارند، مخالفت نموده و از صدور مجوز برای برگزاری آن خودداری کردند.

گفتنی است، با وجود پیگیری‏های مستمر دانشجویان، مسئولین ذیربط، صدور مجوز را منوط به عدم حضور علمای حوزه علمیه دارالعلوم زاهدان در این مراسم نمودند که پس از کش و قوسهای فراوان، دانشجویان ناچار به پذیرش این شرط گردیدند،

اما در ادامه پیگیری‌ها، با وجود موافقت دانشجویان با این شرط، باز هم مسئولین از صدور مجوز برای برگزاری این جشن امتناع نمودند، که تا لحظه انتشار این خبر، برگزاری جشن مذکور منتفی است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید