خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  تجمع کارگران نساجی مازندران برای چندمین بار

تجمع کارگران نساجی مازندران برای چندمین بار

خبرگزاری هرانا – کارگران نساجی مازندران پیش از ظهر امروز به دلیل عدم دریافت حقوق چندین ماهه خود درمقابل فرمانداری قائمشهر تجمع نمودند.

کارگران که مسیر محل کارخانه تا فرمانداری را پیاده طی نمودند در اعتراضی آرام با در ددست داشتن پلاکاردو پارچه  خواستار مطالبات حقوق معوقه خود شدند.

چند تن از کارگران که نخواستند نامشان فاش شود در گفتگویی با خبرنگار ایلنا گفتند :هیچ مقام ومسئولی تاکنون جواب قانع کننده ای به ما نداده است وما قربانی سیاسی بازی ورفع تکلیف کسانی قرار گرفته ایم که با وعده ما را سرگردان نموده اند.

نساجی مازندران یکی از کارخانه‌های بزرگ نساجی در کشور به شمار می‌رود به دلایل سوء مدیریت و عدم عوامل اقتصادی در طی ۲۰ سال گذشته دچار بحران شده است.
براساس مصوبه سفر نخست هیئت دولت به استان مازندران مقرر شد این واحدهای نساجی بازسازی و احیا شوند.

این تجمع اعتراض آمیز امروز در حالی صورت گرفت که کارگران طی یک ماه گذشته دو بار درمقابل دفتر اکبری نماینده مردم قائمشهر ،سوادکوه ،جویبار وکیاکلا تجمع نموده بودند وامام جمعه قائمشهر نیز در خطبه نماز جمعه این هفته این شهر در تذکراتی جدی خواستار حضور جدی مسئولان وپاسخگویی آنان به کارگران شده بود .

این واحد تولیدی یکی از شرکت‌های با سابقه نساجی کشور است که طی سال‌های گذشته با داشتن ۷ هزار نیرو و ۵۰ نمایندگی فروش نقش مهمی در صادرات پارچه داشته است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید