خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  محکومیت یک شهروند شیرازی به قصاص

محکومیت یک شهروند شیرازی به قصاص

خبرگزاری هرانا – شعبهٔ دوم دادگاه کیفری استان فارس، مردی به نام “اردلان” را به اتهام قتل زنی به نام “محبوبه” به اعدام محکوم کرد.

روزنامهٔ ایران در این زمینه نوشت: اردلان که متهم به قتل خواهر زن خود در شیراز است، در دادگاه نیز به این مهم اعتراف نموده است.

وی در جلسهٔ دادگاه گفت: “در شرکت باجناقم کار می‌کردم اما به خاطر اینکه وضع مالی خوبی نداشتم مجبور به سرقت از شرکت شدم. با افشای این موضوع از شرکت اخراج شدم و این اتفاق زندگی‌ام را به تباهی کشاند. در شرایطی که من شرمنده زن و بچه‌ام بودم باجناقم و خانواده‌اش در رفاه زندگی می‌کردند. به همین خاطر تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم. روز حادثه هم یک تبر تهیه کرده و به خانه باجناقم رفتم. هنگام ورود محبوبه به گرمی از من پذیرایی کرد. با این حال در فرصتی مناسب تبر را از لابه‌لای لباس‌هایم خارج کرده و چند ضربه به سر محبوبه زدم. دو فرزندش با مشاهده این صحنه وحشت‌زده گریه می‌کردند. در حالی که نمی‌دانستم چه کار می‌کنم ناخواسته به سوی آن‌ها نیز حمله‌ور شده و چند ضربه زدم. بعد هم به تصور اینکه همگی مرده‌اند، النگوهای دست خواهرزنم را بیرون کشیده و فرار کردم.”

گفتنی ست اولیای دم نیز خواستار قصاص شده‌اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید