خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, 18th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۲/۲۱ ساعت ۹:۳۸:۰۷

    خانه  > کارگران  >  کارگران شرکت ریسندگی و بافندگی کاشان مجددا دست به تجمع زدند

کارگران شرکت ریسندگی و بافندگی کاشان مجددا دست به تجمع زدند

خبرگزاری هرانا – کارگران شرکت ریسندگی و بافندگی کاشان تجمع اعتراض آمیزی در مقابل فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار نمودند.

این کارگران نسبت به عدم پرداخت حقوق هفتگی خود که کارفرمای این شرکت تعهد کرده بود هفته‌ای ۴۰ هزار تومان که یک ششم حقوق ماهیانه هرکارگر می‌باشد پرداخت کند اعتراض داشته وخواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

تعدادی ازاین کارگران درگفتگو با خبرنگار ایلنا درکاشان ابراز داشتند به رغم اینکه ۳۲ ماه حقوق معوقه طلب داریم و شرکت قبلا هفته‌ای ۸۰ هزارتومان به کارگران این شرکت پرداخت می‌کرد و بعد این مبلغ تبدیل شد به هفته‌ای ۴۰ هزار تومان متاسفانه از اوایل سالجاری تاکنون از پرداخت هفته‌ای ۴۰ هزار تومان هم مضایقه کرده و از آن زمان تا کنون حتی یک ریال هم به ما پرداخت نکرده است

کارگران در این تجمع اعتراض آمیز از مسئولین مربوطه خواستند تا نسبت پرداخت ۳۲ ماه حقوق معوقه وب ازنشست نمودن ۴۰۰ نفر از کارگران این شرکت مشکلات پیش روی آن‌ها هرچه سریعتر پیگیری و اقدام نمایند.

در این تجمع اعتراض آمیز که کارگران خیابان اصلی روبروی فرمانداری ویژه را مسدود کرده بودند و پلاکاردی که روی آن نوشته بود “۳۲ ماه حقوق معوقه چه کسی پاسخگوست” باعث مختل شدن سیستم ترافیک در این نقطه ازشهر شده بودند.

شایان ذکراست که کارگران این شرکت که درحال حاضر بالغ بر ۱۲۰۰ نفر می باشد از ابتدای سالجاری تاکنون در اعتراض به عدم دریافت ۳۲ ماه حقوق معوقه دست اعتصاب زده و این شرکت همچنان تعطیل می‌باشد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید