خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  تجمع جمعی از کارکنان تعاونی مسکن اداره برق تهران مقابل مجلس

تجمع جمعی از کارکنان تعاونی مسکن اداره برق تهران مقابل مجلس

خبرگزاری هرانا – جمعی از کارکنان تعاونی مسکن اداره برق تهران با تجمع مقابل مجلس نسبت به ضایع شدن حقوق خود اعتراض داشته و خواستار باز پس گیری حق و حقوق خود هستند.

تجمع‌گنندگان که تعدادشان حدود ۵۰ نفر است تاکید دارند که حدود ۳۰ هزار نفر از اعضای تعاونی مسکن برق تهران بیش از ۲۰ سال است که بلاتکلیف هستند و خواستار رسیدگی به حق و حقوق خود می‌باشند.

بر اساس گزارش روزنامه جام جم، تجمع کنندگان تاکید دارند که در زمین‌های فاز ۵ هشتگرد جدید قرار بود برای آنان مسکنی احداث شود.

تجنع‌کنندگان که هم اکنون به صورت آرام در مقابل مجلس حضور دارند پارچه نوشته‌هایی خطاب به احمدی‌نژاد و رئیس قوه قضاییه با خود حمل می‌کنند.

در پارچه نوشتهٔ تجمع‌کنندگان خطاب به احمدی‌نژاد اینگونه آمده است: مقام محترم ریاست‌جمهوری با توجه به خدمات بزرگ شما مبارزه با مفسدین و زمین‌خواران، چرا دست اختلاس‌کنندگان فاز ۵ هشتگرد «تعاونی مسکن اداره برق تهران» را کوتاه نمی‌کنید؟

در پارچه نوشتهٔ دیگری خطاب به رئیس قوه قضاییه اینگونه آمده است: ریاست محترم قوه قضاییه ما از تعاونی اداره برق تهران خواهان رسیدن به حق خود که ۲۲۰ متر زمین در فاز ۵ هشتگرد است، هستیم.

یکی از تجمع‌کنندگان گفت: ما از سال‌ها پیش مبالغ زیادی پول به این تعاونی مسکن دادیم اما هنوز هیچ چیز دریافت نکردیم.

وی افزود: برخی از این افراد از ۴ میلیون تومان به بالا پول داده‌اند

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید