خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف  >  هرانا؛ آموزش و پرورش در مهلت ده روزه خواهان دفاعیه رسول بداقی شد

هرانا؛ آموزش و پرورش در مهلت ده روزه خواهان دفاعیه رسول بداقی شد

خبرگزاری هرانا – هیات تخلفات اداری آموزش وپرورش طی ابلاغیه‌ای که در زندان تحویل آقای بداقی گردید از ایشان خواست که حداکثر ظرف ۱۰ روز دفاعیهٔ خود را به این هیات ارسال نماید.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، این هیات در ابلاغیهٔ مذکور اتهام آقای بداقی را اجتماع وتبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور و فعالیت تبلیغی علیه نظام نامیده است.

لازم به ذکر است، پیش‌تر و در تاریخ ۷/۱۰/۸۸ ابلاغیه‌ای تسلیم آقای بداقی شده بود که در آن آقای بداقی به استناد بند ۲۹ ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان دولت به «غیبت غیر موجه و متوالی» از تاریخ ۱/۷/۸۸ متهم شده بود.

متن ابلاغیه اداره کل آموزش و پرورش به شرح زیر است:

آقای رسول بداقی نظر به اینکه پروندهٔ شما به اتهام زیر دراین هیات رسیدگی می‌شود. لذا مقتضی است حداکثر ظرف ۱۰ روز ازتاریخ رویت این ابلاغیه دفاعیهٔ کتبی خود را به انضمام مدارک استنادی به این هیات به نشانی تهران بزرگراه بعثت ادارهٔ کل آموزش وپرورش شهرستان‌های تهران هیات رسیدگی به تخلفات اداری تسلیم نمایید.

اتهام: اجتماع وتبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور وفعالیت تبلیغی علیه نظام به استناد دادنامهٔ شمارهٔ ۸۹/۱۳۷۷ مورخهٔ ۲/۵/۸۹ شعبهٔ ۱۵ دادگاه انقلاب و دادنامهٔ ۱۰۱۰ مورخه ۱۵/۱۰/۸۹ شعبهٔ ۵۴ تجدید نظر که به موجب آن به ۶ سال محکوم شده‌اید.

تاریخ ابلاغ ۲۳/۱/۹۰
حسن طورانی رئیس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری سازمان آموزش وپرورش شهرستان‌های استان تهران

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید