خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, 20th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۲/۰۶ ساعت ۸:۳۱:۵۲

    خانه  > اندیشه و بیان  >  احضار مدیرعامل خبرگزاری ایرنا به دادسرا

احضار مدیرعامل خبرگزاری ایرنا به دادسرا

خبرگزاری هرانا – روز دوشنبه، غلامحسین محسنی اژه‌ای، دادستان کل کشور و سخنگوی  قوه قضاییه جمهوری اسلامی در تازه‌ترین نشست خبری خود از احضار علی‌اکبر جوانفکر، مدیرعامل خبرگزاری ایرنا، به دادسرای تهران خبر داده است.

آقای اژه‌ای در نشست خبری خود ضمن تایید احضار علی‌اکبر جوانفکر به دادسرای تهران، افزود که وی پس از روشن شدن موارد اتهامی‌اش از دادسرا وقت خواسته است تا مستنداتش را ارایه دهد.

دادستان کل کشور به این نکته بسنده کرد که در مورد این پرونده در آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

این در حالی است که در هفته گذشته و پس از حاشیه‌هایی که دو رسانه تحت مدیریت آقای جوانفکر در مورد استعفا و ابقای حیدر مصلحی در وزارت اطلاعات ایجاد کردند، جمعی از مدیران رسانه‌ها از تصمیم به شکایت از مدیرعامل ایرنا خبر دادند.

آقای جوانفکر به تازگی پس از برکناری مدیرعامل و اعضای هیت مدیره موسسه ایران، به عنوان سرپرست این موسسه انتشار‌دهنده روزنامه دولتی ایران، منصوب شده است.

در جریان کناره‌گیری وزیر اطلاعات، ایرنا نخستین رسانه‌ای بود که خبر پذیرش استعفای آقای مصلحی و انتصاب وی به عنوان مشاور اطلاعاتی رییس‌جمهوری را منتشر کرد و حتا پس از آن‌که دیگر رسانه‌های داخلی ایران ساعتی بعد با حذف این خبر، از مخالفت رهبر جمهوری اسلامی با کنار رفتن وزیر اطلاعات خبر دادند، خبر خود را تغییر نداد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید