خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, 22nd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۲/۰۳ ساعت ۷:۰۷:۵۷

    خانه  > اعدام  >  یک جوان ۲۷ ساله در تهران به قصاص محکوم شد

یک جوان ۲۷ ساله در تهران به قصاص محکوم شد

خبرگزاری هرانا – شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی نورالله عزیزمحمدی، یک جوان ۲۷ ساله به نام “حمید” را به تازگی به اعدام محکوم کرده است.

بر اساس گزارش روزنامهٔ ایران، “حمید” به علت قتل شوهر خواهر ۲۸ ساله‌اش “رحمان” در روز شنبه ۶ شهریور ۸۹ به قصاص محکوم شده است.

در جلسهٔ دادگاه متهم با بیان اینکه مقتول پسر دایی‌اش نیز بوده، گفت من و او دوستان صمیمی بودیم. وقتی هم در جریان اختلاف‌هایش با خواهرم قرار گرفتم بار‌ها سعی کردم آن‌ها را آشتی بدهم. روز حادثه وقتی به خانه خواهرم رفتم دامادمان را در حال مصرف “شیشه” دیدم.‌‌ همان موقع من هم در کنارش به مصرف شیشه پرداختم. دقایقی بعد و در حالی که حالت غیرعادی داشتم از او خواستم خواهرم را طلاق ندهد که سر همین موضوع با هم درگیر شده و ناخواسته با کارد او را زدم. بعد هم به سرعت فرار کرده و موضوع را با داماد دیگرمان در میان گذاشتم تا “رحمان” را به بیمارستان برساند. اما افسوس که او جان سپرده بود…

در این دادگاه رئیس – و ۴ قاضی مستشار شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران از اولیای دم خواستند در صورت امکان عامل قتل را ببخشند اما اولیای دم با اصرار خود و رد این درخواست، موجب صدور حکم اعدام شدند.

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید