خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۰, 20th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۱/۲۲ ساعت ۶:۱۷:۰۲

    خانه  > فرهنگی  >  مجموعه جدید سروش صحت توقیف شد

مجموعه جدید سروش صحت توقیف شد

خبرگزاری هرانا – برخلاف اخبار منتشر شده مبنی بر پخش “ساختمان پزشکان” از یکشنبه ۲۱ فرودین ۱۳۹۰ شنیده‌ها حاکی از آن است که این مجموعه تلویزیونی به دستور علی دارابی قائم مقام سازمان صداوسیما توقیف شده است.

گویا مسئولان صداوسیما خواستار اضافه شدن شخصیت پزشک روان‌شناسی به مجموعه شده‌اند که نقشی مثبت داشته باشد، اما گروه نویسندگان مجموعه چندان از این پیشنهاد استقبال نکرده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین، این اتفاق در شرایطی رخ​ داده که ۴۰ قسمت از این مجموعه ۷۰ قسمتی آماده پخش شده است.

فیلمنامه این مجموعه به سرپرستی پیمان قاسم‌خانی و توسط محراب قاسم‌خانی، علیرضا نادر فصیحی، مانی صدرایی، حمید برزگر و علیرضا برادران نوشته شده است.

در خبرهای اولیه آمده بود این مجموعه زمستان ۱۳۸۹ پخش می‌شود، اما این اتفاق نیافتاد و زمان پخش آن به شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ موکول شد. شنبه هم گذشت و خبری از پخش این سریال نشد و به جایش مخاطبان شبکه سه شاهد زیرنویسی شدند که از موکول شدن پخش سریال صحت به یکشنبه شب حکایت داشت.

این مجموعه طنز قصه چند پزشک و مناسبات خانوادگی آنان را روایت می‌کند. “ساختمان پزشکان” به تهیه کنندگی محسن چگینی ساخته شده و بهنام تشکر، بیژن بنفشه‌خواه، شقایق دهقان، هومن برق‌نورد، فرناز رهنما، هوشنگ حریرچیان، پروین قائم‌مقامی، رضا کریمی، امید روحانی، اصغر حیدری، نعیمه نظام‌دوست، مونا فرجاد، مهدی محمدزاده، مجید شهریاری، میثاق جمشیدی و محمد شیری در آن بازی کرده‌اند.

بعد از منتفی شدن پخش “ساختمان پزشکان” مجموعه “چهار چرخ” به کارگردانی جواد مزدآبادی از شبکه سوم سیما روی آنتن خواهدرفت.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید