خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۱۹ فروردین ۱۳۹۰, 21st of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۱/۱۹ ساعت ۱۱:۴۸:۳۵

    خانه  > زندانیان  >  مسعود لواسانی، روزنامه نگار زندانی، کماکان از مرخصی محروم است

مسعود لواسانی، روزنامه نگار زندانی، کماکان از مرخصی محروم است

خبرگزاری هرانا – مسعود لواسانی، روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویسی که از پاییز سال ٨٩ تا کنون در بدون مرخصی در زندان به سر می برد، کماکان از مرخصی محروم است.

به گزارش جرس، لواسانی روزنامه نگار و فعال مطبوعاتی که پس از انتخابات ٨٨ توسط سپاه دستگیر و در دادگاه بدوی به هشت سال و نیم زندان و محرومیت مادام العمر از حرفه روزنامه نگاری و طی دادگاه تجدید نظر به شش سال و نیم زندان و ده سال محرومیت، محکوم شده بود، از آذر ٨٩ که برای دومین بار به زندان فراخوانده شد، تا کنون اجازه مرخصی چند ساعته نیز نداشته است.

بر اساس این گزارش، تلاش های مستمر خانواده این روزنامه نگار برای مرخصی مجدد وی نتیجه ای نداشته و نه تنها برای دومین سال ایام نوروز را در زندان و به دور از خانواده سپری کرد، بلکه ملاقات های حضوری ویژه ایام عید که روز اول فروردین داده می شود نیز، برای دومین سال از او و خانواده اش دریغ شد.

گفتنی است فرزند خردسال وی مبتلا به اوتیسم است که از تولد دو سالگی تا تیر ٨٩ از پدر دور بود و دوباره و طی وابستگی شدید به پدر در ایام مرخصی باز هم از او دور است و از پشت شیشه های قطور ملاقات های کابینی زندان اوین هفته ای یک بار پدر را می بیند.

مسعود لواسانی در زندان به بیماری پوستی مبتلا شده که بعلت نبود بهداشت این بیماری تشدید شده و درمان نتیجه نداده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید