خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۰, 19th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۱/۰۳ ساعت ۵:۴۶:۰۳

    خانه  > اصناف  >  پلمب ۴۵ واحد کافی‌شاپ و قهوه‌خانه در نیشابور

پلمب ۴۵ واحد کافی‌شاپ و قهوه‌خانه در نیشابور

خبرگزاری هرانا – فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: ۴۵ واحد کافی‌شاپ و قهوه‌خانه در این شهرستان در راستای برخورد با مظاهر علنی فساد پلمب شد.

به گزارش فارس، ابوالقاسم باروح عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی نیشابور، اظهار داشت: برخی پلمب‌ها، فک‌پلمب شده است که باید دستگاه قضایی برخورد جدی کند.
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور تصریح کرد: اگر مدیریت کلان‌نگر باشد، فعالیت‌ها زیرزمینی نمی‌شود.

در این جلسه که به‌منظور برخورد با مظاهر علنی فساد در مراکز تفریحی نیشابور برگزار شده بود، رئیس اداره بازرگانی نیشابور نیز گفت: کمیسیون نظارت شهرستان به این جمع‌بندی رسید که سقف صدور قهوه‌خانه را ببندد.

وی تصریح کرد: تمام واحدهای صنفی دارای پروانه کسب پایان سال باید به خارج از شهر انتقال یابند.

وی تاکید کرد: ورود افراد زیر ۵ سال و بانوان بدون داشتن همراه به این قهوه‌خانه‌ها، ممنوع است.

وی با بیان اینکه بازدیدهای مشترکی توسط مجمع امور صنفی و اماکن انتظامی از سفره‌خانه‌ها شده است، یادآور شد: قلیان مشکلات زیادی ایجاد کرده است که البته درآمد بسیاری نیز دارد.

وی با تاکید بر اینکه تقاضا داریم هر واحد صنفی بدون پروانه کسب پلمب شود، تصریح کرد: باوجود اینکه بعضی از بزرگان نامه دادند، ولی ما بر روی این تصمیم ایستاده‌ایم.

در همین راستا، امام‌جمعه موقت نیشابور هم گفت: نیروی انتظامی باید از اهرم‌های ارتباط با بسیج، شورا و دیگر گروه‌های مردمی کمک بگیرد.

رجب‌علی سلامی افزود: متخلفان همین که احساس کنند زیر نظر هستند و اگر خلاف صوت بگیرند واحد صنفی تعطیل می‌شود، حساب کار خود را می‌کنند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید