خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۹, 16th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۲/۲۶ ساعت ۶:۳۶:۲۷

    خانه  > اندیشه و بیان  >  منع فرزند کروبی از فعالیت پژوهشی در دانشگاه های ایران

منع فرزند کروبی از فعالیت پژوهشی در دانشگاه های ایران

خبرگزاری هرانا – محمد تقی کروبی فرزند دوم مهدی کروبی که سه ترم است از تدریس در دانشگاه محروم شده، اخیرا با دستور دکتر یادگاری رئیس جدید جهاد دانشگاهی از انجام هرگونه فعالیت پژوهشی و تحقیقاتی در محیط پژوهشگاه‌های جهاد دانشگاهی منع شده است.

به گزارش سحام نیوز بدنبال حصر آقای کروبی و خانم کروبی، دستگیری علی فرزند سوم خانواده و تحت تعقیب قرار گرفتن محمد حسین، روند فشار به اعضای خانواده کروبی طی یک ماه گذشته تشدید شده است.

به گزارش سحام نیوز، محمد تقی کروبی بعد از اخذ لیسانس از دانشگاه تهران، فوق لیسانس و دکتری خود را از انگلستان اخذ کرد و طی ۸ سال گذشته در خارج و داخل کشور به تدریس و تحقیق مشغول بوده است. او در این مدت آثار علمی متعددی در نشریه‌های معتبر داخلی و خارجی به چاپ رسانده است.

محمد تقی از نوجوانی در جبهه‌های جنگ ایران و عراق بطور داوطلبانه حضور داشته و در یکی از عملیات‌ها در شلمچه بشدت از ناحیه پا (قطع پای راست)، گوش و چشم مجروح شد. اینجانباز جنگ که هنوز ترکش‌های دوران جنگ را در سر و بدن خود دارد، به برکت نهاد‌های امنیتی در منع درمان گوش راستش ۱۵ درصد باقی مانده از شنوائی خود را نیز چندی پیش از دست داده است.

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید