خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۹, 23rd of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۲/۱۷ ساعت ۲۳:۱۴:۲۵

    خانه  > اصناف  >  هرانا؛ ابلاغ حکم بازنشستگی اجباری حسین سیف‌زاده، استاد دانشگاه تهران

هرانا؛ ابلاغ حکم بازنشستگی اجباری حسین سیف‌زاده، استاد دانشگاه تهران

خبرگزاری هرانا – دکتر حسین سیف‌زاده استاد روابط بین الملل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، عصر روز دوشنبه با ابلاغ مستقیم حکم بازنشستگی اجباری به طور قطعی از دانشگاه تهران اخراج گردید.

بنا بر اطلاع گزارشگران هرانا، اوایل هفته جاری مکاتباتی با این استاد در این خصوص از سوی حراست و همچنین ریاست دانشگاه تهران صورت گرفته بود ولی در کمال ناباوری تمامی دانشجویان و اساتید دانشگاه تهران، حکم قطعی این استاد در عصر روز دوشنبه به وی ابلاغ گردید.

بنا به اظهار برخی از دانشجویان و مسئولین آموزش دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در خصوص این موضوع، دکتر سیف‌زاده بنا به صلاحدید مسئولین بازنشسته شده است.

بازنشستگی اجباری این استاد برجسته در حالی صورت می‌گیرد که بسیاری از دانشجویان دانشکده حقوق و علوم سیاسی در ترم جاری با وی واحدهای درسی متفاوتی را داشته‌اند و با اعلام این خبر دانشجویان در بلاتکلیفی کاملی به سر می‌برند.

سید حسین سیف‌زاده دارای مدرک دکتراى علوم سیاسى از دانشگاه سانتاباربارا کالیفرنیا و فوق دکتراى علوم سیاسى از دانشگاه هاروارد است. وی تا کنون ۲۲ کتاب تالیف و ۱۷۲ مقاله فارسی- انگلیسی به رشته تحریر در آورده که تعداد قابل توجهی از تالیفات وی نیز موفق به دریافت مجوز چاپ نگردیده است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید