خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۸۹, 19th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۲/۱۳ ساعت ۱۷:۳۳:۴۷

    خانه  > سایر گروهها  >  فرانسه خواستار آزادی فوری آقایان کروبی و موسوی است

فرانسه خواستار آزادی فوری آقایان کروبی و موسوی است

خبرگزاری هرانا – سخنگوی وزارت امورخارجۀ فرانسه، در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت فرانسه اعمال فشارهای غیر قابل قبول مقامات جمهوری اسلامی ایران بر نمایندگان اپوزیسیون در این کشور را قویاً محکوم کرده و بار دیگر از دولت ایران می خواهد اقایان کروبی و موسوی را فوراً آزاد کنند.

به گزارش رادیو فرانسه، سخنگوی وزارت امورخارجۀ فرانسه امروز (جمعه) گفت این کشور از سرنوشت میرحسین موسوی و مهدی کروبی، رهبران جنبش سبز ایران، که در “مکانی نامعلوم” نگه داری می شوند “عمیقاً نگران” است.

برنار والرو، تأکید کرد که کشور متبوع او کماکان به گونۀ عمیق نگران وضعیت این دو سیاستمدار ایرانی است که از مدتی پیش در مکانی نامعلوم در بازداشت هستند.

خبرگزاری فرانسه پس از مخابرۀ سخنان امروز سخنگوی وزارت امورخارجۀ این کشور یادآوی می کند که به رغم آن که اعضای خانوادۀ آقایان کروبی وموسوی می گویند از سرنوشت آنان و همسران شان هیچ اطلاعی ندارند و براین باورند که نیروهای امنیتی آنان را از منازل شان به جائی نا مشخص برده اند، مسئولان قضائی جمهوری اسلامی ایران مصرانه می گویند که آقایان موسوی و کروبی درکنار همسران شان درمنازل خود به سرمی برند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید