خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۹, 23rd of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۲/۱۰ ساعت ۱۹:۴۷:۵۵

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  فضای ملتهب دانشگاه تهران و تعطیلی کلاس‌های درس

فضای ملتهب دانشگاه تهران و تعطیلی کلاس‌های درس

خبرگزاری هرانا – گزارش‌ها حاکی از جو متشنج دانشگاه تهران و تعطیلی کلاس‌های درس در روز سه شنبه دهم اسفندماه، در پردیس مرکزی دانشگاه تهران واقع در خیابان انقلاب می‌باشد.

به گزارش سحام نیوز، از صبح روز سه شنبه دهم اسفندماه و همزمان با فراخوان‌های اعتراض خیابانی به بازداشت دو تن از رهبران مخالفان دولت، کلاس‌های درسی دانشکده‌های مختلف در پردیس مرکزی دانشگاه تهران تعطیل شده‌اند و دانشجویان در صدد تشکیل تجمعات و حضور در خیابان انقلاب و پیوستن به اعتراضات مردمی برآمده‌اند.

این در حالیست که از صبح امروز در هر چهار خیابان اطراف دانشگاه تهران حضور نیروهای یگان ویژه، پلیس و لباس شخصی کاملا مشهود بوده و دانشگاه تهران در محاصره کامل نیروهایامنیتی قرار گرفته بود.

از سوی دیگر وبسایت ندای سبز آزادی خبر داد که مسئولین دانشگاه تهران به توصیه حراست و مامورین امنیتی تعداد زیادی از کلاس‌های دانشگاه تهران را به طور رسمی تعطیل اعلام کردند.

این گزارش می افزاید: “مدیریت دانشگاه تهران کلاس‌های گروه معدن، برق، مکانیک و فنی بالا را تعطیل و مامورین حراست مانع از حضور دانشجویان در دانشگاه شده‌اند.”

یکی دیگر از وبسایت‌های نزدیک به اصلاح طلبان نیز مدعی مدعی شده است که تعطیلی برخی کلاس‌ها در دانشگاه تهران با همراهی برخی اساتید صورت گرفته است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید