خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۹, 21st of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۲/۱۰ ساعت ۵:۰۸:۳۵

    خانه  > دسته‌بندی نشده  >  لغو کنسرت بزرگ گروه شمس به دلایل امنیتی

لغو کنسرت بزرگ گروه شمس به دلایل امنیتی

خبرگزاری هرانا – در ادامهٔ فشارهای دولت ایران بر هنرمندان و اهل فرهنگ شب دوم کنسرت بزرگ گروه شمس در شهرستان بابلسر به دلایلی نامعلوم لغو گردید.

به گزارش دانشجونیوز، این کنسرت قرار بود هشتم ون هم با صدای علیرضا قربانی و سرپرستی کیخسرو پورناظری برگزار گردد، اما غروب هشتم اسفند به امان شهلایی تهیه کنندهٔ ان اطلاع داده شد که “بنا بر برخی دلایل امنیتی” نهم اسفند کنسرت برگزار نخواهد شد.

این در حالی اتفاق می‌افتد که چندی پیش کنسرت احسان خواجه امیری در شهرستان امل نیز به دلایل امنیتی لغو گردیده بود و پس از یک هفته مبالغ بلیط به شهروندان پس داده شد.

به گزارش منابع محلی هردو کنسرت تمامی مجوزهای مربوطه را کسب نموده بودند و با قول مساعد ادارهٔ ارشاد این شهرستان‌ها و نیروی انتظامی تصمیم به برگزاری این مراسم گرفتند و در مورد کنسرت اخیر نیز، استاندار مازندران به تهیه کنندگان ان قول مساعد داده بود که اتفاق امل تکرار نخواهد شد.

روز گذشته نیز خبرگزاری فارس خبر شروع کنسرت گروه شمس از بابلسر را درج نمود که در بخشی از ان آمده است: “به گزارش خبرگزاری فارس، ‌کنسرت گروه موسیقی شمس به سرپرستی کیخسرو پورناظری و خوانندگی علیرضا قربانی از بابلسر شروع شد، پس از آن گروه شمس در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ اسفندماه در تهران و در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به اجرای کنسرت می‌پردازند و در ادامه این تور به آمریکا و کانادا خواهند رفت.”

به گزارش همین منبع اگاه اعلام امادگی گستردهٔ شهروندان استان، بخصوص دانشجویان دانشگاه مازندران برای شرکت در این کنسرت و جو امنیتی حاکم بر این دانشگاه واقع در شهرستان بابلسر در استانهٔ دهم اسفند می‌تواند یکی از دلایل مهم لغو کنسرت باشد.

گفته می شود که بسیاری از شهروندان، منتظر بودند اگر شب اول کنسرت لغو نگردید برای شب دوم ان بلیط تهیه کنند، اما بگفتهٔ یکی از کارکنان شهرداری بابلسر، با کارشکنی “مسوولین نامرئی” این امر محقق نگردید.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید