خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۸۹, 23rd of May 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۲/۰۵ ساعت ۱۵:۲۷:۳۷

    خانه  > دسته‌بندی نشده  >  برقراری فضای امنیتی ناگهانی در پایتخت

برقراری فضای امنیتی ناگهانی در پایتخت

خبرگزاری هرانا – از بعد از ظهر امروز (پنجشنبه پنجم اسفندماه) گاردهای یگان ویژه پاسداران و ماموران امنیتی و لباس شخصی ها، در مناطق مختلف تهران مستقر شده و به برقراری حکومت نظامی اعلام نشده دست زدند.

هم چنین شاهدان عینی از حضور نیروهای جدید ضد شورش که تاکنون در این بیست ماه با این ادوات و شمایل ظاهر نشده بودند، خبر دادند.

به گزارش جرس، تقاطع چهارراه ولیعصر- انقلاب و خیابان ولیعصر و میدان انقلاب از ظهر امروز جو کاملا امنیتی داشت.

نیروهای لباس شخصی و گروهی با لباس سازمانی جدید بسیج نیز، در محل های تردد مردم، رفت و آمدهای و تجمعات بیش از سه نفر را زیر نظر دارند و به هر فردی که مشکوک شوند، فی الفور او را دوره کرده و سوار بر ماشین های ون مستقر در محل می کنند.

بر اساس این گزارش، تمامی منطقه تئاتر شهر و حوالی آن منطقه از ماموران امنیتی مملو شده و نیروهای امنیتی اجازه هیچ گونه ایستادن به مردم را نمی دهند و در صورت توقف مردم، آنها را با باتوم وادار به حرکت و عدم تجمع می کنند.

هم چنین بطور ناگهانی از تمام مغازه داران این منطقه خواسته شده که هر چه سریعتر مغازه های خود را تعطیل و محل کسب خود را ترک کنند.

آرایش نیروهای گارد در اطراف صدا و سیما، ونک و میدان ولی عصر نیز، در حال شدت گرفتن است و هنوز دلیل ناامن نشان دادن چهره پایتخت مشخص نشده است.

 

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید