خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  شکنجه ی داماد عبدالکریم سروش توسط ماموران امنیتی

شکنجه ی داماد عبدالکریم سروش توسط ماموران امنیتی

خبرگزاری هرانا – عبدالکریم سروش، اندیشمند سرشناس دینی و از مخالفان دولت ایران، با انتشار نامه ای سرگشاده از شکنجه ی دامادش توسط نیروهای امنیتی خبر داده است.

به نوشته آقای سروش بازجویان در طی مدت بازداشت از دامادش می خواستند در جلوی دوربین تلوزیون بگوید که همسرش “هرزه و هرجایی است و لذا شایسته طلاق” و پدر همسرش، عبدالکریم سروش، هم وابسته به خارج و دشمن دین است.

عبدالکریم سروش مدعی شده است که وقتی دامادش تن به همکاری نداده است ایشان وی را به شدیدترین نحو مورد شکنجه های روحی و جسمی قرار داده اند که به گفته ی وی “کمترینش این بوده که یکشب تا صبح، برهنه در سردخانه یی، او را لرزاندند و ترساندند.”

گفتنی ست وبسایت شخصی آقای سروش چندی پیش خبری درباره ی حمله ماموران امنیتی به موسسه صراط در تهران که آثار او را چاپ می کند، منتشر کرد.

گفته می شود داماد عبداکریم سروش هیچ پیشینه و فعالیت سیاسی نداشته و تنها به اتهام خویشاوندی با پدر همسرش بازداشت شده است.

شایان ذکر است که از مدت زمانی که نامبرده در بازداشت نیروهای امنیتی بوده اطلاعی در دست نیست اما گویا وی به همراه همسرش “کیمیا سروش” پس از این واقعه مجبور به ترک کشور شدند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید