خبرگزاری هرانا

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  هرانا؛ تشدید فضای امنیتی در خوابگاه دانشجویان شیراز و احضار برخی دانشجویان توسط حراست

هرانا؛ تشدید فضای امنیتی در خوابگاه دانشجویان شیراز و احضار برخی دانشجویان توسط حراست

خبرگزاری هرانا – پس از علنی شدن جان باختن حامد نور محمدی، دانشجوی دانشگاه شیراز، اوضاع خوابگاه دستغیب بسیار متشنج گزارش می شود و حراست دانشگاه به احضار دوستان حامد نور محمدی روی آورده اند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، دانشجویان دانشگاه شیراز امروز عصر با برگزاری مراسم یادبود برای حامد نورمحمدی دانشجوی دانشگاه شیراز، حمایت خود را از اعتراضات مردم ایران اعلام کردند.

نیروهای حراست دانشگاه با حضور در خوابگاه دستغیب به تهدید دانشجویان پرداخته اند و قصد ممانعت از برگزاری مراسم یادبود آقای نورمحمدی را داشته اند که با مقاومت دانشجویان ناکام مانده اند.

هم چنین حراست دانشگاه شیراز با احضار دوستان و هم اتاقی های نامبرده، آنها را به شدت تهدید کرده است که هیچگونه خبری از کشته شدن این دانشجوی دانشگاه شیراز به بیرون ارسال نشود.

آنچنان که از اوضاع دانشگاه بر می آید، حراست و مسئولین دانشگاه شیراز، تصمیم دارند که کشته شدن حامد نورمحمدی دانشجوی دانشگاه شیراز را یک اتفاق ساده و در حقیقت سانحه رانندگی القا کنند. اما دوستان وی و نیز شاهدان عینی این رویداد حزن انگیز علی رغم فشارهای زیاد وارد آمده از سوی نهادهای امنیتی و حراست دانشگاه شیراز به اطلاع رسانی در مورد نحوه شهادت این دانشجوی دانشگاه شیراز پرداخته اند.

از سویی خبرها حاکی از این است که دانشجویان دانشگاه شیراز خود را برای برگزاری تجمعات اعتراضی در چند روز آینده آماده می کنند.

شایان ذکر است که دانشجویان دانشگاه شیراز با پخش فراخوانی عمومی، از تمامی دانشجویان دانشگاه خواسته اند که در روز چهارشنبه ساعت دوازده ظهر با حضور در میدان پردیس دانشگاه شیراز، در مراسم سومین روز یادبود جان باختن حامد نورمحمدی حاضر شوند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید