خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ دیدار خانواده مهیمنی با آیت‌الله نورمفیدی و میبدی

هرانا؛ دیدار خانواده مهیمنی با آیت‌الله نورمفیدی و میبدی

خبرگزاری هرانا – خانواده های عبدالناصر و محمدحسین مهیمنی(بازداشت شدگان گرگانی) با آیت‌الله نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در استان گلستان و آیت الله میبدی رییس حوره علمیه رضویه گرگان  دیدار کردند. این دیدارها در پی تداوم بازداشت و فشارها به عبدالناصر مهیمنی رئیس خانه مطبوعات گلستان و محمد حسین مهیمنی دانشجوی حقوق و عکاس صورت گرفته است.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، در این دو دیدار اعضای خانواده مهیمنی خواستار تذکر این دو روحانی برجسته، در خصوص رعایت مفاد قانونی در خصوص بازداشت شدگان شدند. همچنین این دو خانواده در دیداری با آیت الله میبدی امام جماعت مسجد جامع و رییس حوره علمیه رضویه گرگان به بیان دغدغه ها و نگرانی خود پرداختند و روند غیرقانونی بازداشت بستگان خود را مورد نقد قرار دادند.

یادآور می‌شود ۲ عضو خانواده مهیمنی پیش از ۲۵ بهمن، به فاصله ی کمتر از ۲۴ ساعت بازداشت و تاکنون در بازداشتگاه به سر می‌برند. عبدالناصر مهیمنی از فعالان سیاسی اجتماعی گرگان هم اکنون رئیس خانه مطبوعات استان گلستان است و محمد حسین مهیمنی نیز دانشجوی حقوق دانشگاه آزاد تهران مرکز، عکاس خبرگزاری ها و فرزند محمد هاشم مهیمنی استاندار گلستان در دولت اصلاحات است.

پیش از این نیز  خانواده این دو بازداشتی، با حجت الاسلام و المسلمین رسول رضایی امام جمعه موقت گرگان دیدار کرده و مراتب اعتراض خود را به وی رسانده بودند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید