خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  یا محرکان ومسببان ٢۵ بهمن قاطعانه برخورد می کنیم

یا محرکان ومسببان ٢۵ بهمن قاطعانه برخورد می کنیم

خبرگزاری هرانا – در اولین واکنش رسمی مقامات قضایی پیرامون بازداشت شدگان تجمعات ٢۵ بهمن، دادستان تهران با بیان اینکه “کسانی که در صف مقابل انقلاب ایستاده اند باید به سزای اعمالشان برسند”، گفت: “با محرکان و مسببان حوادث ٢۵ بهمن قاطعانه برخورد می شود.”

عباس جعفری دولت آبادی دلیل این برخورد قاطع را “افشا شدن چهره مسببان و مجرمین این حوادث برای مردم عنوان کرده است” و تاکید کرده که “متهمان حرفی برای گفتن ندارند.”

 

 

به گزارش ایرنا، عباس جعفری دولت آبادی روز پنج شنبه ٢٨ بهمن ماه، در همایش قضات دادگستری کل استان تهران، بدون اشاره به ماهیت و اهداف تظاهرات روز دوشنبه و حمایت جنبش مردم ایران از جنبش های منطقه، گفت “مردم ایران اسلامی مطمئن باشند فرزندان انقلاب اجازه نخواهند داد عده ای آرمان های انقلاب و امام را به سخره بگیرند.”

جعفری دولت آبادی بدون اشاره به عدم ارادۀ دستگاه قضایی کشور برای برخورد با دانه درشت های فساد اقتصادی و متهمان دولتی، با بیان اینکه “در طول خدمت قضایی منتظر بودیم که صدای رسایی برای مبارزه با مفسدان از دستگاه قضایی فریاد شود”، ادعا کرد “هم اکنون بهترین فرصت تاریخی برای مبارزه با بزهکاران و مجرمان فراهم شده است و پیام مبارزه به گوش همه مجرمان رسیده است و تداوم این مسیر سبب افتخار قوه قضاییه خواهد شد. “

همزمان صادق آملی لاریجانی، رئیس قوه قضاییه نیز، طی سخنانی در همایش سراسری قضات دادگستری کل استان تهران مدعی شد: “در چند روز اخیر دشمنان اسلام حرکت‌های سخیفی را در کشور دامن زدند و متاسفانه سران فتنه پس از انتخابات گویی نمی‌بینند که حامی حرکت ٢۵ بهمن چه کسانی هستند. تمام دستگاه‌های اطلاعاتی و تبلیغاتی کشورهای غربی، منافقین و سلطنت‌طلبان تحریک می‌کنند که افراد در یک راهپیمایی برای مقابله با راهپیمایی ٢٢بهمن، حضور پیدا کنند. آیا نمی‌توان فهمید که پشت سر این قضایا چه کسانی هستند؟ تبلیغات عده‌ای از فراری‌ها و حرف‌های اوباما و کلینتون کافی نیست برای این که مشخص شود پشت پرده این قضایا چه کسانی هستند؟ به نظر بنده خیانت سران فتنه به نظام و آرمان‌های امام بر کسی پوشیده نیست و نظام اسلامی ضربه به آرمان‌های انقلاب و اقدام علیه امنیت کشور را تحمل نخواهد کرد و قوه قضاییه به حکم وظیفه ذاتی خود مسلما فتنه‌گران را تعقیب خواهد کرد و در عین رسیدگی عادلانه به وضعیت آنان، اجازه نخواهد داد سران فتنه با آن همه جنایت، خود را در بوق‌های تبلیغاتی دشمن، قهرمان نشان دهند. “

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید