خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۹, 19th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۱/۲۸ ساعت ۱:۰۵:۴۲

    خانه  > اعدام  >  دو کارگر ساختمانی به اعدام درملاء عام محکوم شدند

دو کارگر ساختمانی به اعدام درملاء عام محکوم شدند

خبرگزاری هرانا – دو کارگر ساختمانی، به اتهام قتل ۴ تن از اعضای خانواده‌ای متمول که در خانه شان تعمیرات ساختمانی انجام می‌دادند، به ۵ بار قصاص و اعدام در ملاء عام، زندان و شلاق محکوم شدند.

این حکم توسط شعبه دوم دادگاه کیفری استان مازندران (ساری)، به ریاست قاضی زمانی برای مرتضی ۳۳ ساله و دایی ۳۷ ساله‌اش، ابراهیم صادر شده است.

روزنامه ایران در این باره نوشته است که این دو نفر پس از بازجویی‌های “فنی و تخصصی” به این قتل‌ها اعتراف کرده‌اند.

ایشان متهم‌اند که در روز جمعه هفتم آبان ماه سال جاری مرتضی توکلی تاجر ۶۴ ساله، همسرش معصومه ۳۴ ساله و دو فرزندش علیرضا، ۱۱ ساله و عسل ۷ ساله را در خانه ویلاییشان به قتل رسانده‌اند.

بر اساس این گزارش، متهمان این پرونده پس از دیدن اوضاع مالی این خانواده که تاجر برنج بودند، و مقایسه ی آن با وضعیت معیشتی خودشان مرتکب قتل شده‌اند.

در این گزارش هم چنین آمده است که این دو شهروند، در دادگاه اتهامات مطرح شده را رد کرده‌اند.

گفتنی ست که بر اساس حکم صادره توسط دادگاه مذکور مرتضی به اتهام مشارکت در چهار فقره قتل به چهار بار قصاص در ملاء عام و به خاطر سرقت به سه سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق و ابراهیم نیز به اتهام مشارکت در قتل علیرضا، پسر خانواده به یک بار قصاص در ملأ عام و به خاطر کمک در قتل عمدی مرتضی توکلی به حبس ابد، به دلیل معاونت در قتل عمدی معصومه و عسل به ۱۵ سال حبس تعزیری و به اتهام سرقت به ۳ سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شدند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید