خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  هرانا؛ بی خبری از وضعیت هیوا مجید زاده، فعال دانشجویی

هرانا؛ بی خبری از وضعیت هیوا مجید زاده، فعال دانشجویی

خبرگزاری هرانا – در پی احضار هیوا مجیدزاده، فعال سابق دانشجویی دانشگاه تهران به سازمان قضایی نیروهای مسلح از تاریخ ۲۲ دیماه تاکنون خبری از این دانشجوی محروم از تحصیل در دست نیست.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، نامبرده چندی پیش برای گذراندن خدمت وظیفه عمومی به محل خدمت مراجعه نموده بود و پس از آن هیچ خبری از وی در دست نیست.
بنا به شنیده‌ها احتمال این می‌رود که این دانشجوی کُرد از سوی سازمان قضایی نیروهای مسلح بازداشت شده و به زندان انتقال یافته است.

مجیدزاده، دانشجوی سابق دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، پیش از این نیز در پی رسیدگی به پرونده حمله به کوی دانشگاه تهران از سوی سازمان قضایی نیروهای مسلح به دادسرای نظامی احضار شده بود.

گفتنی است، وی سال گذشته پس از شرکت در آزمون سراسری کار‌شناسی ارشد، با ممانعت وزات علوم برای انتخاب رشته خود مواجه شد و از ادامه تحصیل محروم شد.

پیش از این نیز تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران در جریان روند غیرقانونی رسیدگی به پرونده کوی دانشگاه تهران از سوی یک دادگاه نظامی بازداشت و مورد تهدید قرار گرفته‌اند در حالی که هیچ خبری از محکومیت مته‌مان اصلی این پرونده به گوش نمی‌رسد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید