خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  پنجاه کارگر شرکت تاژ قزوین اخراج شدند

پنجاه کارگر شرکت تاژ قزوین اخراج شدند

خبرگزاری هرانا – ۵۰ نفر از کارگران قراردادی شرکت تاژ قزوین، توسط پیمانکار اخراج شدند و برای پیگیری مطالباتشان، دست به تجمع زدند.

علی رضایی، عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان قزوین در گفتگو با خبرنگار ایلنا ابا اعلام این خبر گفت: اکثر این کارگران دارای سابقه کاری ۱۴ تا ۱۹ سال فعالیت در کارخانجات تاژ قزوین هستند و در حالی که اکثر این کارگران بهترین سال‌های جوانی خود را در این کارخانه گذارنده‌اند و تمام توان و انرژی و شادابی جوانی خود را دراین کارخانه صرف کرده‌اند،  اخراج شده اند.

عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان قزوین اظهار کرد: این اخراج‌ها باعث بدبینی کارگران به مدیران و مسئولان شده است.

این مقام ارشد کارگری استان قزوین در ادامه گفت: در حالی اخراج کارگران کارخانجات تاژ قزوین در ماه‌های منتهی به پایان سال را به کلیه نهادهای نظارتی و دستگاهای قضایی وامنیتی گزارش داده‌ایم، چشم امید داریم که آنان جلوی موج اخراج‌ها را در این شرکت قاطعانه بگیرند.

وی اظهار کرد: کارخانجات تاژ قزوین با ۹۶۰ نفر نیروی انسانی در حال تولید مداوم است و تمامی تولیدات آن خوشبختانه بفروش می‌رسد و اخراج کارگران دراین موقعیت بسیار مطلوب و با این شرایط هیچگونه توجیهی اقتصادی و مدیریتی ندارد.

گفتنی است کارگران اخراجی این شرکت تجمعی آرام را روز چهارشنبه گذشته در جلوی شرکت تاژ قزوین برای پیگیر ی خواسته‌‌هایشان برگزار کردند و قرار است این تجمع در روزهای آتی تا حصول نتیجه قطعی ادامه پیدا کند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید