خبرگزاری هرانا

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  هرانا؛ محرومیت از تحصیل چهار تن از دانشجویان بندر عباس

هرانا؛ محرومیت از تحصیل چهار تن از دانشجویان بندر عباس

خبرگزاری هرانا – پس از ابلاغ حکم تعلیق از تحصیل دو دانشجوی دانشگاه بندرعباس یک دانشجوی دیگر به یک ترم محرومیت از تحصیل محکوم شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، مدت زمان زیادی از ابلاغ حکم های تعلیقی دو تن از دانشجویان عضو تشکل انجمن اسلامی (اسدی و فاضل پور) نمی گذرد که دانشجویان دیگری از سایر تشکلها قربانی قضاوت های سخت گیرانه کمیته انضباطی دانشگاه خرمشهر شدند.

آقای سجاد عباسی دانشجوی مدیریت_بندر ورودی۸۶ (از فعالان و منتقدان صنفی)به علت توهین به روحانیت و امام جمعه خرمشهر  به یک ترم تعلیق محکوم شد.

گفتنی است حکم مذکور در حالی از سوی کمیته انضباطی مورد به این دانشجو ابلاغ شده است که پیشتر کمیته بدوی این دانشجو را به محرومیت از تسهیلات رفاهی محکوم کرده بود که پس از تجدید نظرخواهی حکم ایشان تشدید و به محرومیت از تحصیل انجامید.

این دانشجو در حالی به اتهام توهین به امام جمعه خرمشهر از سوی کمیته انضباطی محکوم می شود که پیشتر دیگر دانشجوی این دانشگاه (فاضل پور) نیز با این حکم مواجه شده بود.

این تعلیقی ها تا بدانجا پیش رفت که برای یکی دیگر از دانشجویان که از  اعضای فعال بسیج و از منتقدان وفعالان مسائل دانشجویی و فرهنگی می باشد نیز دو ترم تعلیقی صادر شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید