خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ بی خبری از سرنوشت حسین خضری زندانی محکوم به اعدام

هرانا؛ بی خبری از سرنوشت حسین خضری زندانی محکوم به اعدام

خبرگزاری هرانا – در پی انتقال ناگهانی حسین خضری در ساعت ۱۰ شب روز گذشته به مکان نامعلوم خانواده این زندانی تا کنون موفق به کسب اطلاع از سرنوشت وی نشدند.

برادر این زندانی در گفتگو با گزارشگر هرانا اعلام داشت پس از کسب اطلاع از انتقال حسین، از شب گذشته با مراجعه به زندان مرکزی ارومیه به دنبال ردی از ایشان بودیم که هیچ پاسخی به ما داده نشد.

وی در ادامه افزود: سپس به ستاد خبری وزارت اطلاعات مراجعه کردیم که آنها نیز اظهار بی اطلاعی کرده و ما را به دادگاه انقلاب ارجاع دادند.

به شعبه ۹ دادسرای انقلاب که حکم حسین اخیرا به آنجا منتقل شده بود نیز مراجعه کردیم که آنها نیز پاسخ شفافی نداده و اظهار بی اطلاعی کردند و ما را به حفاظت زندان ارجاع دادند.

مجددا صبح امروز به حفاظت زندان مراجعه کردیم که پس از مناقشه زیاد گفتند شاید برای پرس و جو به محلی دیگری منتقل شده است. آنها نیز گفتند جهت کسب اطلاع دقیق تر به دادستانی مراجعه کنید.

وی خاطر نشان کرد: در پی انتقال ناگهانی بار قبل پدر حسین سکته قلبی کرد و فوت نمود و این بار نیز مادرم در نگرانی بسر می برد.

حسین خضری زندانی محکوم به اعدام شب گذشته به صورت ناگهانی توسط ماموران وزارت اطلاعات به محل نامعلومی منتقل شده است، شعبه ۹ دادسرای انقلاب ارومیه حکم اعدام این زندانی را ماه گذشته به دادستانی استان ارجاع داده بود که در صورت تائید نهایی دادستانی این حکم قابل اجرا خواهد بود.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید