خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۹, 18th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۱/۲۳ ساعت ۱۰:۵۰:۵۸

    خانه  > اندیشه و بیان  >  هرانا؛ تلاش نیروهای امنیتی برای بازداشت سیمین روزگرد، فعال حقوق بشر

هرانا؛ تلاش نیروهای امنیتی برای بازداشت سیمین روزگرد، فعال حقوق بشر

خبرگزاری هرانا – در تدوام سناریو سازی دستگاه امنیتی برای فعالان حقوق بشر عصر روز یکشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۴ تن از نیروهای امنیتی به منظور بازداشت سیمین روزگرد، فعال حقوق بشر، به منزل پدری وی یورش بردند.

بنا بر اطلاع گزارشگران هرانا، عصر روز یک شنبه ماموران امنیتی در تدوام برخورد با فعالان حقوق بشر با حکم قضایی وارد منزل پدری خانم سیمین روزگرد از دانشجویان طیف چپ، وبلاگ نویس و از همکاران سابق مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران شده و ضمن تفتیش منزل و ضبط کامپیوتر و وسایل نامبرده قصد بازداشت ایشان را نیز داشته اند که به دلیل عدم حضور وی در منزل موفق به این کار نشدند.

دستگاه امنیتی در سناریوی سازی که در اواخر اسفند ماه در رسانه ملی(!) و روزنامه های کثیرالانتشار اقدام به پخش جعلیات و اتهامات واهی کرده بود تصویری از آنچه که چت خانم روزگرد با یکی از مسولان مجموعه خوانده شده را بدون احراز هویت این فعال حقوق بشر بعنوان یک سند معتبر(!) بر علیه مجموعه مورد استفاده گسترده رسانه ای قرار داده بود.

شایان ذکر است که در حال حاضر خیل عظیمی از قربانیان این سناریو در زندان اوین و خاصه بند ۲ الف سپاه پاسداران نگهداری می شوند و از سرنوشت بسیاری از ایشان اطلاعی در دست نیست.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید