خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۹, 20th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۱/۲۲ ساعت ۵:۳۹:۰۹

    خانه  > زندانیان  >  مقاومت جعفر پناهی در بازجویی ها و عصبانیت دادستان تهران

مقاومت جعفر پناهی در بازجویی ها و عصبانیت دادستان تهران

خبرگزاری هرانا – طاهره سعیدی همسر جعفر پناهی، کارگردان زندانی گفت که با دادستان تهران دیدار داشته، اما جعفری دولت آبادی هیچ جواب درست و مشخصی درباره وضعیت همسرش نداده و تنها گفته است:”پناهی هنوز از مواضع خود کوتاه نیامده است.”

به گزارش سایت روز،  وی با بیان اینکه در حال حاضر آقای پناهی در بند ۲۰۹ اوین زندانی است، افزود: در ملاقاتی که در دهم فروردین با همسرم داشتم به من گفت که ساخت فیلم بدون مجوز و به همراه داشتن شال سبز در جشنواره فیلم مونترال کانادا به عنوان اتهامات وی مطرح شده است.”

سعیدی وضعیت روحی همسرش را خوب توصیف کرد و گفت:” وی علاقه داشت اخبار بیرون از زندان را بشنود که من نیز اخبار را در اختیار او قرار دادم.”

وی با ابراز نگرانی از وضعیت جسمی پناهی افزود:” او کلی وزن از دست داده و لاغر شده بود. احساس کردم بیمارست. با توجه به اینکه پیش از این، دو بار دچار اسپاسم شدید درناحیه قفسه سینه شده که کارش به اورژانس کشیده بود. پزشک او علتش را عصبی و ناشی از مشکلات کاری خواند و ادامه این حالت را خطرناک وحتی منجر به سکته قلبی دانسته بود. از طرفی او را به سلولی کوچک تر منتقل کرده اند که مثل دخمه بوده و هیچ فضایی برای تحرک نداشته و همین مساله نیز باعث نگرانی ما شده است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید