خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  انتقاد خانواده آیت الله منتظری از ادامه بازداشت شرکت کنندگان در مراسم چهلم پدرشان

انتقاد خانواده آیت الله منتظری از ادامه بازداشت شرکت کنندگان در مراسم چهلم پدرشان

خبرگزاری هرانا – خانواده دکتر منتظری از ادامه بازداشت شرکت کنندگان در مراسم چهلم پدرشان ابراز نگرانی کردند.

همچنین آنها در اطلاعیه ای که در سایت آیت الله منتظری منتشر شده است،خواستار آزادی تعدادی از بازداشت شدگان چهلمین روز در گذشت آیت الله منتظری شدند.

متن اطلاعیه  بیت آیت الله العظمی منتظری بدین شرح است:

حضور با سعادت مراجع عظام تقلید ، علمای اعلام ، فرهنگیان  و دیگر عزیزان ملت شریف ایران

 ضمن عرض سلام و ادب، از کلیه بزرگوارانی که در مراسم تشییع – که البته بدون جنازه انجام شد – و همچنین مجالس سوگواری و شب هفت درگذشت مادر عزیزمان بانو حاجیه خانم ربانی، همسر مکرّمه و فداکار مرجع تقلید آیت الله العظمی منتظری ( شرکت فرمودند و یا با ارسال پیام تسلیت و یا تلفن اظهار محبت و همدردی نمودند، تقدیر و تشکر می‌ کنیم و از خداوند کریم برای آنان طول عمر با عزّت و سلامتی خواستاریم.

 در ضمن از دستگیری هایی که بدون هیچ دلیلی، پس از مراسم خاکسپاری مادر عزیزمان انجام شد، اظهار تاسف شدید می نماییم. لازم به ذکر است که هنوز تعدادی از آن عزیزان در بازداشت به سر می برند و بعضاَ مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند.

 همچنین یادآوری می کنیم که تعدادی از بازداشت شدگان چهلمین روز ارتحال فقیه عالیقدر اکنون بیش از دوماه است که در بازداشت به سر می برند.

 امیدواریم مسئولان امر اجازه ندهند این کارهای ناشایست بیش از این ادامه یابد و افراد بی گناه، تنها به جرم شرکت در چهلمین روز ارتحال مرجع تقلیدشان و یا مراسم تشییع همسر مکرّمه ایشان در زندان باشند

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید